Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 G_1A Humanistyczna MENTOR » 1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER » 1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK » 1 G_1D Dietetyczna FIT » 1 G_1E politechniczna INŻYNIER » 1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK » 1 P_1B Językowa POLIGLOTA » 1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK » 1 P_1D Dietetyczna FIT » 1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS » 1 P_1F Informatyczna INFORMATYK » 2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR » 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK » 2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT » 2 F Dietetyczna FIT » 3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR » 3 C Biologiczno-chemiczna ERKA » 3 DE Turystyczno-dietetyczna » 3 F Dietetyczna

Klasa 1 G_1A Humanistyczna MENTOR - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wf
1 G_1A WF 1gr Sob - Sobolewska D. (sala gimn)
wos
1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Podemska-Bergmann A. (31)
j. polski
1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Szmańda M. (15)
przedsiębiorczość
1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Piekarski P. (15)
2 08:55-09:40 wf
1 G_1A WF 1gr Sob - Sobolewska D. (sala gimn)
opieka nad uczniami
1 G_1A opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka)
religia
1 G_1A Religia KO - Kozak I. (13)
j. polski
1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Szmańda M. (15)
historia
1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Podemska-Bergmann A. (31)
zajęcia z wychowawcą
1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Podemska-Bergmann A. (31)
3 09:50-10:35 wiedza o kulturze
1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Piekarski P. (7)
historia
1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Podemska-Bergmann A. (31)
informatyka
1 G_1A INF gr2 Iwa - Iwanowski K. (9)
wf
1 G_1A WF 1gr Sob - Sobolewska D. (sala gimn)
j. polski
1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Szmańda M. (15)
chemia
1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Niewiadomska A. (11)
4 10:55-11:40 informatyka
1 G_1A INF gr1 Iwa - Iwanowski K. (9)
wf
1 G_1A WF 2gr Sob - Sobolewska D. (sala gimn)
matematyka
1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Zapalska A. (15)
j. angielski
1 G_1A Ang 1gr bm - Bednarek M. (5)
j. angielski
1 G_1A Ang 2gr Nap - Napierała A. (16)
fizyka
1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Piórkowski M. (15)
j. niemiecki
1 G_1A Niem Pr - Przewoźna M. (15)
j. rosyjski
1 G_1A Ros BB - Bednarek B. (28)
5 11:50-12:35 opieka nad uczniami
1 G_1A opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka)
religia
1 G_1A Religia KO - Kozak I. (13)
elementy socjologii
1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Senger J. (3)
j. niemiecki
1 G_1A Niem Pr - Przewoźna M. (15)
j. rosyjski
1 G_1A Ros BB - Bednarek B. (28)
j. angielski
1 G_1A Ang 1gr bm - Bednarek M. (5)
j. angielski
1 G_1A Ang 2gr Nap - Napierała A. (16)
biologia
1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Polus M. (7)
6 12:45-13:30 j. polski
1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Szmańda M. (15)
przedsiębiorczość
1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Piekarski P. (33)
matematyka
1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Zapalska A. (32)
j. angielski
1 G_1A Ang 1gr bm - Bednarek M. (5)
j. angielski
1 G_1A Ang 2gr Nap - Napierała A. (16)
geografia
1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Krystkowiak A. (25)
7 13:45-14:30 j. polski
1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Szmańda M. (15)
wf
1 G_1A WF 2gr Sob - Sobolewska D. (sala gimn)
matematyka
1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Zapalska A. (37)
8 14:40-15:25 edukacja dla bezpieczeństwa
1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Materniak I. (7)
wf
1 G_1A WF 2gr Sob - Sobolewska D. (sala gimn)
9 15:35-16:20

Klasa 1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 religia
1 G_1B Religia KO - Kozak I. (13)
matematyka
1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Piechocki S. (32)
chemia
1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Niewiadomska A. (11)
j. angielski
1 G_1B Ang 1gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21)
2 08:55-09:40 j. angielski
1 G_1B Ang 2gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21)
wf
1 G_1B WF 1gr Gr - Grącki K. (SG_1)
j. niemiecki
1 G_1B Niem Kon - Kondratowicz D. (33)
j. rosyjski
1 G_1B Ros Szy - Szymczak A. (29)
j. niemiecki
1 G_1B Niem Kon - Kondratowicz D. (33)
j. rosyjski
1 G_1B Ros Szy - Szymczak A. (21)
przedsiębiorczość
1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Piekarski P. (15)
3 09:50-10:35 j. angielski
1 G_1B Ang 2gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (25)
wf
1 G_1B WF 1gr Gr - Grącki K. (SG_1)
opieka nad uczniami
1 G_1B opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka)
religia
1 G_1B Religia KO - Kozak I. (13)
biologia
1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Polus M. (7)
j. angielski
1 G_1B Ang 2gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21)
wf
1 G_1B WF 1gr Gr - Grącki K. (SG_1)
j. angielski
1 G_1B Ang 2gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21)
4 10:55-11:40 wiedza o kulturze
1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Piekarski P. (31)
historia
1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Judek D. (13)
matematyka
1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Piechocki S. (32)
j. polski
1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Małecka R. (29)
wos
1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Judek D. (33)
5 11:50-12:35 j. angielski
1 G_1B Ang 1gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21)
wf
1 G_1B WF 2gr Ros - Rospenda M. (sala gimn)
fizyka
1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Piórkowski M. (31)
zajęcia z wychowawcą
1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Sąsiadek-Bulat H. (21)
matematyka
1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Piechocki S. (32)
geografia
1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Krystkowiak A. (27)
6 12:45-13:30 j. angielski
1 G_1B Ang 1gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21)
wf
1 G_1B WF 2gr Ros - Rospenda M. (sala gimn)
j. polski
1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Małecka R. (29)
j. angielski
1 G_1B Ang 1gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21)
wf
1 G_1B WF 2gr Ros - Rospenda M. (sala gimn)
historia
1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Judek D. (17)
j. angielski
1 G_1B Ang 1gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21)
informatyka
1 G_1B INF gr2 BL - Bernaczyk L. (9)
7 13:45-14:30 j. polski
1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Małecka R. (29)
j. polski
1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Małecka R. (29)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Materniak I. (13)
j. angielski
1 G_1B Ang 2gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21)
informatyka
1 G_1B INF gr1 BL - Bernaczyk L. (9)
8 14:40-15:25 przedsiębiorczość
1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Piekarski P. (7)
9 15:35-16:20

Klasa 1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 przedsiębiorczość
1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Piekarski P. (35)
j. polski
1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Wojciechowska A. (27)
religia
1 G_1C Religia KR - Korczak D. (13)
2 08:55-09:40 przedsiębiorczość
1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Piekarski P. (36)
j. polski
1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Wojciechowska A. (27)
matematyka
1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Zapalska A. (17)
religia
1 G_1C Religia KR - Korczak D. (13)
chemia
1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Niewiadomska A. (11)
3 09:50-10:35 matematyka
1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Zapalska A. (37)
fizyka
1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Piórkowski M. (7)
j. niemiecki
1 G_1C Niem Kon - Kondratowicz D. (33)
j. rosyjski
1 G_1C Ros Szy - Szymczak A. (21)
historia
1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Buczek M. (23)
matematyka
1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Zapalska A. (16)
4 10:55-11:40 j. niemiecki
1 G_1C Niem Kon - Kondratowicz D. (33)
j. rosyjski
1 G_1C Ros Szy - Szymczak A. (20)
j. angielski
1 G_1C Ang 1gr bm - Bednarek M. (21)
wf
1 G_1C WF 2gr Kop - Kopania J. (sala gimn)
historia
1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Buczek M. (23)
wiedza o kulturze
1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Piekarski P. (13)
geografia
1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Krystkowiak A. (25)
5 11:50-12:35 edukacja dla bezpieczeństwa
1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Materniak I. (3)
j. angielski
1 G_1C Ang 1gr bm - Bednarek M. (21)
wf
1 G_1C WF 2gr Kop - Kopania J. (sala gimn)
j. polski
1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Wojciechowska A. (27)
matematyka
1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Zapalska A. (15)
wos
1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Buczek M. (23)
6 12:45-13:30 j. polski
1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Wojciechowska A. (27)
j. angielski
1 G_1C Ang 2gr Zmu - Zmuda M. (20)
wf
1 G_1C WF 1gr Kop - Kopania J. (sala gimn)
j. angielski
1 G_1C Ang 1gr bm - Bednarek M. (5)
wf
1 G_1C WF 2gr Kop - Kopania J. (SG_3)
biologia
1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Polus M. (7)
ratownictwo medyczne
1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Grącki K. (15)
7 13:45-14:30 informatyka
1 G_1C INF gr2 Iwa - Iwanowski K. (9)
j. angielski
1 G_1C Ang 2gr Zmu - Zmuda M. (20)
wf
1 G_1C WF 1gr Kop - Kopania J. (sala gimn)
j. angielski
1 G_1C Ang 2gr Zmu - Zmuda M. (20)
wf
1 G_1C WF 1gr Kop - Kopania J. (SG_1)
zajęcia z wychowawcą
1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Polus M. (7)
etyka
1 ETYKA klasy pierwsze - Nowak P. (3)
8 14:40-15:25 informatyka
1 G_1C INF gr1 Iwa - Iwanowski K. (9)
etyka
1 ETYKA klasy pierwsze - Nowak P. (3)
9 15:35-16:20

Klasa 1 G_1D Dietetyczna FIT - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 j. angielski
1 G_1D Ang 1gr Zmu - Zmuda M. (20)
historia
1 G_1D Dietetyczna FIT - Kurzyńska-Rosada K. (35)
j. polski
1 G_1D Dietetyczna FIT - Szmańda M. (31)
religia
1 G_1D Religia KR - Korczak D. (24)
2 08:55-09:40 j. angielski
1 G_1D Ang 2gr Zmu - Zmuda M. (20)
informatyka
1 G_1D INF gr1 Iwa - Iwanowski K. (9)
fizyka
1 G_1D Dietetyczna FIT - Piórkowski M. (7)
zajęcia z wychowawcą
1 G_1D Dietetyczna FIT - Grabarek M. (36)
geografia
1 G_1D Dietetyczna FIT - Krystkowiak A. (25)
religia
1 G_1D Religia KR - Korczak D. (24)
3 09:50-10:35 j. niemiecki
1 G_1D Niem Pr - Przewoźna M. (15)
j. rosyjski
1 G_1D Ros BB - Bednarek B. (28)
matematyka
1 G_1D Dietetyczna FIT - Zapalska A. (29)
j. polski
1 G_1D Dietetyczna FIT - Szmańda M. (28)
przedsiębiorczość
1 G_1D Dietetyczna FIT - Piekarski P. (37)
j. angielski
1 G_1D Ang 1gr Zmu - Zmuda M. (20)
informatyka
1 G_1D INF gr2 Iwa - Iwanowski K. (9)
4 10:55-11:40 biologia
1 G_1D Dietetyczna FIT - Polus M. (7)
j. angielski
1 G_1D Ang 1gr Zmu - Zmuda M. (20)
wf
1 G_1D WF 2gr GM - Grabarek M. (SG_1)
j. niemiecki
1 G_1D Niem Pr - Przewoźna M. (15)
j. rosyjski
1 G_1D Ros BB - Bednarek B. (28)
chemia
1 G_1D Dietetyczna FIT - Niewiadomska A. (11)
matematyka
1 G_1D Dietetyczna FIT - Zapalska A. (16)
5 11:50-12:35 matematyka
1 G_1D Dietetyczna FIT - Zapalska A. (33)
j. angielski
1 G_1D Ang 2gr Zmu - Zmuda M. (20)
wf
1 G_1D WF 1gr GM - Grabarek M. (SG_1)
wiedza o kulturze
1 G_1D Dietetyczna FIT - Piekarski P. (jadalnia)
przedsiębiorczość
1 G_1D Dietetyczna FIT - Piekarski P. (7)
j. angielski
1 G_1D Ang 2gr Zmu - Zmuda M. (20)
wf
1 G_1D WF 1gr GM - Grabarek M. (SG_1)
6 12:45-13:30 edukacja dla bezpieczeństwa
1 G_1D Dietetyczna FIT - Materniak I. (13)
j. polski
1 G_1D Dietetyczna FIT - Szmańda M. (28)
wos
1 G_1D Dietetyczna FIT - Podemska-Bergmann A. (31)
j. angielski
1 G_1D Ang 1gr Zmu - Zmuda M. (20)
wf
1 G_1D WF 2gr GM - Grabarek M. (SG_1)
j. angielski
1 G_1D Ang 2gr Zmu - Zmuda M. (20)
wf
1 G_1D WF 1gr GM - Grabarek M. (SG_2)
7 13:45-14:30 j. polski
1 G_1D Dietetyczna FIT - Szmańda M. (28)
historia
1 G_1D Dietetyczna FIT - Kurzyńska-Rosada K. (24)
j. angielski
1 G_1D Ang 1gr Zmu - Zmuda M. (20)
wf
1 G_1D WF 2gr GM - Grabarek M. (SG_1)
8 14:40-15:25 j. angielski
1 G_1D Ang 2gr Zmu - Zmuda M. (20)
9 15:35-16:20

Klasa 1 G_1E politechniczna INŻYNIER - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 j. angielski
1 G_1E Ang 1gr bm - Bednarek M. (5)
wf
1 G_1E WF 2gr Kop - Kopania J. (SG_2)
informatyka
1 G_1E INF gr1 Iwa - Iwanowski K. (9)
przedsiębiorczość
1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Piekarski P. (16)
matematyka
1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Besz D. (37)
informatyka
1 G_1E INF gr2 Iwa - Iwanowski K. (9)
2 08:55-09:40 j. angielski
1 G_1E Ang 1gr bm - Bednarek M. (5)
wf
1 G_1E WF 2gr Kop - Kopania J. (SG_2)
matematyka
1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Besz D. (37)
j. polski
1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Zapadka M. (35)
zajęcia z wychowawcą
1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Zapadka M. (35)
matematyka
1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Besz D. (37)
3 09:50-10:35 opieka nad uczniami
1 G_1E opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka)
religia
1 G_1E Religia KO - Kozak I. (13)
j. angielski
1 G_1E Ang 1gr bm - Bednarek M. (21)
wf
1 G_1E WF 2gr Kop - Kopania J. (SG_2)
j. polski
1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Zapadka M. (35)
fizyka
1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Piórkowski M. (29)
matematyka
1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Besz D. (37)
4 10:55-11:40 j. angielski
1 G_1E Ang 2gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (15)
wf
1 G_1E WF 1gr Ros - Rospenda M. (boisko)
biologia
1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Kurzyńska-Rosada K. (24)
przedsiębiorczość
1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Piekarski P. (31)
wos
1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Podemska-Bergmann A. (31)
j. angielski
1 G_1E Ang 2gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21)
wf
1 G_1E WF 1gr Ros - Rospenda M. (boisko)
5 11:50-12:35 j. polski
1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Zapadka M. (35)
j. polski
1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Zapadka M. (35)
historia
1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Podemska-Bergmann A. (31)
historia
1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Podemska-Bergmann A. (31)
j. angielski
1 G_1E Ang 2gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21)
wf
1 G_1E WF 1gr Ros - Rospenda M. (boisko)
6 12:45-13:30 j. polski
1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Zapadka M. (35)
chemia
1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Niewiadomska A. (11)
j. niemiecki
1 G_1E Niem Paw - Pawlak A. (35)
j. rosyjski
1 G_1E Ros Szy - Szymczak A. (28)
geografia
1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Krystkowiak A. (25)
religia
1 G_1E Religia KO - Kozak I. (13)
7 13:45-14:30 edukacja dla bezpieczeństwa
1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Materniak I. (17)
wiedza o kulturze
1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Piekarski P. (27)
8 14:40-15:25 j. niemiecki
1 G_1E Niem Paw - Pawlak A. (25)
j. rosyjski
1 G_1E Ros Szy - Szymczak A. (28)
9 15:35-16:20

Klasa 1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 informatyka
1 P_1A INF gr2 Iwa - Iwanowski K. (9)
wos
1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Judek D. (24)
geografia
1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Krystkowiak A. (25)
j. angielski
1 P_1A Ang gr2 bm - Bednarek M. (5)
wf
1 P_1A WF gr1 Gr - Grącki K. (sala gimn)
2 08:55-09:40 opieka nad uczniami
1 P_1A opieka poniedziałek - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka)
religia
1 P_1A Religia KO - Kozak I. (13)
wos
1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Judek D. (24)
j. polski
1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Bednarek B. (28)
matematyka
1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Besz D. (37)
j. angielski
1 P_1A Ang gr2 bm - Bednarek M. (5)
wf
1 P_1A WF gr1 Gr - Grącki K. (sala gimn)
3 09:50-10:35 biologia
1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Kurzyńska-Rosada K. (23)
j. niemiecki
1 P_1A Niem Pr - Przewoźna M. (15)
j. rosyjski
1 P_1A Ros BB - Bednarek B. (28)
filozofia
1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Nowak P. (3)
j. polski
1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Bednarek B. (28)
historia
1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Judek D. (24)
4 10:55-11:40 matematyka
1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Besz D. (37)
j. polski
1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Bednarek B. (28)
opieka nad uczniami
1 P_1A opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka)
religia
1 P_1A Religia KO - Kozak I. (13)
j. angielski
1 P_1A Ang gr2 bm - Bednarek M. (5)
wf
1 P_1A WF gr1 Gr - Grącki K. (sala gimn)
chemia
1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Niewiadomska A. (11)
5 11:50-12:35 wos
1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Judek D. (24)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Grącki K. (13)
informatyka
1 P_1A INF gr1 Iwa - Iwanowski K. (9)
wf
1 P_1A WF gr2 Sob - Sobolewska D. (sala gimn)
zajęcia z wychowawcą
1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Bednarek B. (28)
j. polski
1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Bednarek B. (28)
6 12:45-13:30 j. polski
1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Bednarek B. (28)
matematyka
1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Besz D. (37)
j. angielski
1 P_1A Ang gr1 Nap - Napierała A. (16)
j. niemiecki
1 P_1A Niem Pr - Przewoźna M. (15)
j. rosyjski
1 P_1A Ros BB - Bednarek B. (28)
j. polski
1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Bednarek B. (28)
7 13:45-14:30 wf
1 P_1A WF gr2 Sob - Sobolewska D. (sala gimn)
historia
1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Judek D. (24)
j. angielski
1 P_1A Ang gr1 Nap - Napierała A. (16)
fizyka
1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Piórkowski M. (3)
etyka
1 ETYKA klasy pierwsze - Nowak P. (3)
8 14:40-15:25 j. angielski
1 P_1A Ang gr1 Nap - Napierała A. (16)
wf
1 P_1A WF gr2 Sob - Sobolewska D. (sala gimn)
etyka
1 ETYKA klasy pierwsze - Nowak P. (3)
9 15:35-16:20

Klasa 1 P_1B Językowa POLIGLOTA - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 religia
1 P_1B Religia KO - Kozak I. (13)
wf
1 P_1B WF gr1 Ros - Rospenda M. (SG_3)
wf
1 P_1B WF gr2 Sob - Sobolewska D. (SG_2)
historia
1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Judek D. (24)
matematyka
1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Zapalska A. (29)
2 08:55-09:40 matematyka
1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Zapalska A. (32)
biologia
1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Kurzyńska-Rosada K. (35)
informatyka
1 P_1B INF gr2 Iwa - Iwanowski K. (9)
wf
1 P_1B WF gr1 Ros - Rospenda M. (SG_3)
j. angielski
1 P_1B Ang gr2 Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21)
j. niemiecki
1 P_1B Niem gr1 Kon - Kondratowicz D. (33)
j. angielski
1 P_1B Ang gr1 Zmu - Zmuda M. (20)
j. niemiecki
1 P_1B Niem gr2 Kon - Kondratowicz D. (33)
3 09:50-10:35 zajęcia z wychowawcą
1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Kondratowicz D. (33)
j. angielski
1 P_1B Ang gr2 Bul - Sąsiadek-Bulat H. (5)
j. niemiecki
1 P_1B Niem gr1 Kon - Kondratowicz D. (33)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Grącki K. (15)
wos
1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Judek D. (5)
geografia
1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Krystkowiak A. (3)
4 10:55-11:40 j. polski
1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Zapadka M. (35)
j. angielski
1 P_1B Ang gr2 Bul - Sąsiadek-Bulat H. (5)
j. niemiecki
1 P_1B Niem gr1 Kon - Kondratowicz D. (33)
j. angielski
1 P_1B Ang gr2 Bul - Sąsiadek-Bulat H. (20)
j. niemiecki
1 P_1B Niem gr1 Kon - Kondratowicz D. (33)
j. angielski
1 P_1B Ang gr1 Zmu - Zmuda M. (20)
j. niemiecki
1 P_1B Niem gr2 Kon - Kondratowicz D. (33)
opieka nad uczniami
1 P_1B opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka)
religia
1 P_1B Religia KO - Kozak I. (13)
5 11:50-12:35 plastyka
1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Jóźwiak J. (25)
matematyka
1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Zapalska A. (29)
j. angielski
1 P_1B Ang gr1 Zmu - Zmuda M. (20)
j. niemiecki
1 P_1B Niem gr2 Kon - Kondratowicz D. (33)
j. polski
1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Zapadka M. (35)
historia
1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Judek D. (24)
6 12:45-13:30 informatyka
1 P_1B INF gr1 Iwa - Iwanowski K. (9)
wf
1 P_1B WF gr2 Sob - Sobolewska D. (SG_2)
j. polski
1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Zapadka M. (35)
j. angielski
1 P_1B Ang gr1 Zmu - Zmuda M. (20)
j. niemiecki
1 P_1B Niem gr2 Kon - Kondratowicz D. (33)
fizyka
1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Piórkowski M. (13)
wos
1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Judek D. (27)
7 13:45-14:30 chemia
1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Niewiadomska A. (11)
j. polski
1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Zapadka M. (35)
wf
1 P_1B WF gr1 Ros - Rospenda M. (SG_3)
wf
1 P_1B WF gr2 Sob - Sobolewska D. (SG_2)
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20

Klasa 1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 j. angielski
1 P_1C Ang gr1 Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21)
j. angielski
1 P_1C Ang gr2 Rud - Rudol M. (28)
j. angielski
1 P_1C Ang gr1 Bul - Sąsiadek-Bulat H. (5)
j. angielski
1 P_1C Ang gr2 Rud - Rudol M. (36)
j. polski
1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Zapadka M. (35)
religia
1 P_1C Religia KR - Korczak D. (13)
j. angielski
1 P_1C Ang gr1 Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21)
j. angielski
1 P_1C Ang gr2 Rud - Rudol M. (36)
2 08:55-09:40 chemia
1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Niewiadomska A. (11)
wos
1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Buczek M. (23)
opieka nad uczniami
1 P_1C opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka)
religia
1 P_1C Religia KR - Korczak D. (13)
historia
1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Buczek M. (23)
matematyka
1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Zapalska A. (28)
3 09:50-10:35 informatyka
1 P_1C INF gr1 BL - Bernaczyk L. (9)
wf
1 P_1C WF gr2 Kop - Kopania J. (SG_2)
filozofia
1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Nowak P. (35)
matematyka
1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Zapalska A. (16)
j. polski
1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Zapadka M. (35)
j. niemiecki
1 P_1C Niem Pr - Przewoźna M. (15)
j. rosyjski
1 P_1C Ros Szy - Szymczak A. (33)
4 10:55-11:40 matematyka
1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Zapalska A. (32)
j. polski
1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Zapadka M. (35)
wf
1 P_1C WF gr1 Sob - Sobolewska D. (SG_2)
wf
1 P_1C WF gr2 Kop - Kopania J. (sala gimn)
j. polski
1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Zapadka M. (35)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Grącki K. (5)
5 11:50-12:35 historia
1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Buczek M. (23)
j. niemiecki
1 P_1C Niem Pr - Przewoźna M. (15)
j. rosyjski
1 P_1C Ros Szy - Szymczak A. (5)
biologia
1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Senger J. (3)
fizyka
1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Piórkowski M. (13)
informatyka
1 P_1C INF gr2 BL - Bernaczyk L. (9)
wf
1 P_1C WF gr1 Sob - Sobolewska D. (SG_2)
6 12:45-13:30 biologia
1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Senger J. (3)
biologia
1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Senger J. (3)
chemia
1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Niewiadomska A. (11)
wf
1 P_1C WF gr1 Sob - Sobolewska D. (SG_2)
wf
1 P_1C WF gr2 Kop - Kopania J. (sala gimn)
chemia
1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Niewiadomska A. (11)
7 13:45-14:30 zajęcia z wychowawcą
1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Niewiadomska A. (11)
geografia
1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Krystkowiak A. (23)
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20

Klasa 1 P_1D Dietetyczna FIT - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 j. angielski
1 P_1D Ang gr1 Ng - Najgrakowska A. (17)
wf
1 P_1D WF gr2 Ros - Rospenda M. (sala gimn)
j. angielski
1 P_1D Ang gr1 Ng - Najgrakowska A. (17)
fizyka
1 P_1D Dietetyczna FIT - Piórkowski M. (7)
geografia
1 P_1D Dietetyczna FIT - Krystkowiak A. (23)
2 08:55-09:40 j. angielski
1 P_1D Ang gr1 Ng - Najgrakowska A. (17)
wf
1 P_1D WF gr2 Ros - Rospenda M. (SG_3)
matematyka
1 P_1D Dietetyczna FIT - Zapalska A. (5)
filozofia
1 P_1D Dietetyczna FIT - Nowak P. (16)
j. polski
1 P_1D Dietetyczna FIT - Szmańda M. (28)
j. angielski
1 P_1D Ang gr1 Ng - Najgrakowska A. (17)
informatyka
1 P_1D INF gr2 Iwa - Iwanowski K. (9)
3 09:50-10:35 chemia
1 P_1D Dietetyczna FIT - Niewiadomska A. (11)
wos
1 P_1D Dietetyczna FIT - Buczek M. (23)
opieka nad uczniami
1 P_1D opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka)
religia
1 P_1D Religia KR - Korczak D. (13)
opieka nad uczniami
1 P_1D opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka)
religia
1 P_1D Religia KR - Korczak D. (13)
j. angielski
1 P_1D Ang gr2 Ng - Najgrakowska A. (17)
wf
1 P_1D WF gr1 La - Lambryczak E. (SG_3)
4 10:55-11:40 historia
1 P_1D Dietetyczna FIT - Buczek M. (23)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 P_1D Dietetyczna FIT - Grącki K. (7)
biologia
1 P_1D Dietetyczna FIT - Senger J. (3)
historia
1 P_1D Dietetyczna FIT - Buczek M. (23)
j. angielski
1 P_1D Ang gr2 Ng - Najgrakowska A. (17)
wf
1 P_1D WF gr1 La - Lambryczak E. (SG_3)
5 11:50-12:35 j. angielski
1 P_1D Ang gr2 Ng - Najgrakowska A. (17)
informatyka
1 P_1D INF gr1 Iwa - Iwanowski K. (9)
j. polski
1 P_1D Dietetyczna FIT - Szmańda M. (28)
j. polski
1 P_1D Dietetyczna FIT - Szmańda M. (25)
geografia
1 P_1D Dietetyczna FIT - Krystkowiak A. (25)
biologia
1 P_1D Dietetyczna FIT - Senger J. (3)
6 12:45-13:30 zajęcia z wychowawcą
1 P_1D Dietetyczna FIT - Najgrakowska A. (17)
j. angielski
1 P_1D Ang gr2 Ng - Najgrakowska A. (17)
j. polski
1 P_1D Dietetyczna FIT - Szmańda M. (25)
matematyka
1 P_1D Dietetyczna FIT - Zapalska A. (32)
matematyka
1 P_1D Dietetyczna FIT - Zapalska A. (16)
7 13:45-14:30 j. niemiecki
1 P_1D Niem Paw - Pawlak A. (25)
j. rosyjski
1 P_1D Ros Szy - Szymczak A. (28)
j. niemiecki
1 P_1D Niem Paw - Pawlak A. (35)
j. rosyjski
1 P_1D Ros Szy - Szymczak A. (28)
wf
1 P_1D WF gr1 La - Lambryczak E. (SG_1)
Trening personalny z elementami dietetyki
1 P_1D Dietetyczna FIT - Grabarek M. (13)
8 14:40-15:25 wf
1 P_1D WF gr2 Ros - Rospenda M. (SG_3)
9 15:35-16:20

Klasa 1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 biologia
1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Polus M. (7)
religia
1 P_1E Religia KO - Kozak I. (13)
2 08:55-09:40 wf
1 P_1E WF gr1 Ros - Rospenda M. (sala gimn)
matematyka
1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Besz D. (37)
j. angielski
1 P_1E Ang gr2 Nap - Napierała A. (16)
geografia
1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Krystkowiak A. (23)
3 09:50-10:35 wf
1 P_1E WF gr1 Ros - Rospenda M. (sala gimn)
matematyka
1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Besz D. (37)
wf
1 P_1E WF gr1 Ros - Rospenda M. (SG_1)
wf
1 P_1E WF gr2 Kop - Kopania J. (SG_3)
j. angielski
1 P_1E Ang gr1 Rud - Rudol M. (20)
j. angielski
1 P_1E Ang gr2 Nap - Napierała A. (16)
historia
1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Buczek M. (23)
4 10:55-11:40 opieka nad uczniami
1 P_1E opieka poniedziałek - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka)
religia
1 P_1E Religia KO - Kozak I. (13)
historia
1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Buczek M. (23)
j. angielski
1 P_1E Ang gr1 Rud - Rudol M. (21)
informatyka
1 P_1E INF gr2 Iwa - Iwanowski K. (9)
geografia
1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Krystkowiak A. (25)
j. polski
1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Małecka R. (29)
5 11:50-12:35 j. niemiecki
1 P_1E Niem Paw - Pawlak A. (20)
j. rosyjski
1 P_1E Ros Szy - Szymczak A. (36)
zajęcia z wychowawcą
1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Besz D. (37)
j. niemiecki
1 P_1E Niem Paw - Pawlak A. (29)
j. rosyjski
1 P_1E Ros Szy - Szymczak A. (37)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Grącki K. (17)
matematyka
1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Besz D. (37)
6 12:45-13:30 j. polski
1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Małecka R. (29)
fizyka
1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Piórkowski M. (31)
j. polski
1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Małecka R. (29)
chemia
1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Niewiadomska A. (11)
matematyka
1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Besz D. (37)
7 13:45-14:30 wos
1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Podemska-Bergmann A. (31)
j. angielski
1 P_1E Ang gr1 Rud - Rudol M. (36)
j. angielski
1 P_1E Ang gr2 Nap - Napierała A. (16)
j. polski
1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Małecka R. (29)
plastyka
1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Jóźwiak J. (35)
wf
1 P_1E WF gr2 Kop - Kopania J. (SG_3)
8 14:40-15:25 informatyka
1 P_1E INF gr1 Iwa - Iwanowski K. (9)
j. angielski
1 P_1E Ang gr1 Rud - Rudol M. (36)
j. angielski
1 P_1E Ang gr2 Nap - Napierała A. (16)
j. angielski
1 P_1E Ang gr1 Rud - Rudol M. (21)
j. angielski
1 P_1E Ang gr2 Nap - Napierała A. (16)
wf
1 P_1E WF gr2 Kop - Kopania J. (SG_3)
9 15:35-16:20

Klasa 1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 j. rosyjski
1 P_1F Ros Szy - Szymczak A. (21)
informatyka
1 P_1F INF gr1 Iwa - Iwanowski K. (9)
wf
1 P_1F WF gr2 Kop - Kopania J. (SG_3)
j. polski
1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Zapadka M. (35)
2 08:55-09:40 j. polski
1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Zapadka M. (35)
j. angielski
1 P_1F Ang gr1 Rud - Rudol M. (36)
informatyka
1 P_1F INF gr2 Iwa - Iwanowski K. (9)
biologia
1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Polus M. (7)
informatyka
1 P_1F INF gr1 Iwa - Iwanowski K. (9)
wf
1 P_1F WF gr2 Kop - Kopania J. (SG_3)
matematyka
1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Piechocki S. (32)
3 09:50-10:35 j. polski
1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Zapadka M. (35)
j. angielski
1 P_1F Ang gr1 Rud - Rudol M. (36)
informatyka
1 P_1F INF gr2 Iwa - Iwanowski K. (9)
matematyka
1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Piechocki S. (32)
geografia
1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Krystkowiak A. (25)
opieka nad uczniami
1 P_1F opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka)
religia
1 P_1F Religia KO - Kozak I. (13)
4 10:55-11:40 historia
1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Judek D. (24)
j. angielski
1 P_1F Ang gr2 Rud - Rudol M. (36)
wf
1 P_1F WF gr1 La - Lambryczak E. (SG_2)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Grącki K. (24)
historia
1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Judek D. (32)
zajęcia z wychowawcą
1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Iwanowski K. (9)
5 11:50-12:35 chemia
1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Niewiadomska A. (11)
j. angielski
1 P_1F Ang gr2 Rud - Rudol M. (36)
wf
1 P_1F WF gr1 La - Lambryczak E. (SG_2)
opieka nad uczniami
1 P_1F opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka)
religia
1 P_1F Religia KO - Kozak I. (13)
wos
1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Judek D. (33)
wf
1 P_1F WF gr1 La - Lambryczak E. (SG_3)
wf
1 P_1F WF gr2 Kop - Kopania J. (sala gimn)
6 12:45-13:30 j. niemiecki
1 P_1F Niem Paw - Pawlak A. (33)
j. rosyjski
1 P_1F Ros Szy - Szymczak A. (36)
matematyka
1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Piechocki S. (32)
j. angielski
1 P_1F Ang gr2 Rud - Rudol M. (36)
informatyka
1 P_1F INF gr1 Iwa - Iwanowski K. (9)
j. polski
1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Zapadka M. (35)
plastyka
1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Jóźwiak J. (35)
7 13:45-14:30 fizyka
1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Piórkowski M. (13)
j. angielski
1 P_1F Ang gr1 Rud - Rudol M. (36)
informatyka
1 P_1F INF gr2 Iwa - Iwanowski K. (9)
matematyka
1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Piechocki S. (32)
etyka
1 ETYKA klasy pierwsze - Nowak P. (3)
8 14:40-15:25 j. niemiecki
1 P_1F Niem Paw - Pawlak A. (35)
fizyka
1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Piórkowski M. (7)
etyka
1 ETYKA klasy pierwsze - Nowak P. (3)
9 15:35-16:20

Klasa 2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 j. angielski
2 A ang 1gr 3h Cz - Czajczyńska M. (36)
j. angielski
2 B ang 2gr 3h Ng - Najgrakowska A. (17)
j. rosyjski
2 AB C ros 2h BB - Bednarek B. (28)
j. niemiecki
2 AB DE niem 2h Pr - Przewoźna M. (15)
j. rosyjski
2 AB DE ros SZn - Szymczak A. (29)
wf
2 A wf 1gr Gm - Grabarek M. (SG_1)
wf
2 B wf 2gr La - Lambryczak E. (SG_2)
j. polski
2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Wojciechowska A. (27)
2 08:55-09:40 zajęcia z wychowawcą
2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Wojciechowska A. (27)
matematyka
2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Piechocki S. (32)
matematyka
2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Piechocki S. (32)
historia
2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Judek D. (24)
j. polski
2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Wojciechowska A. (27)
3 09:50-10:35 historia
2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Judek D. (24)
matematyka
2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Piechocki S. (32)
j. polski
2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Wojciechowska A. (27)
j. polski
2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Wojciechowska A. (27)
j. polski
2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Wojciechowska A. (27)
4 10:55-11:40 lekcje rysunku i malarstwa
2 A rysunek - Jóźwiak J. (27)
Podstawy pedagogiki
2 B podstawy pedagogiki - Kania K. (11)
j. polski
2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Wojciechowska A. (27)
j. angielski
2 A ang 1gr 3h Cz - Czajczyńska M. (36)
j. angielski
2 B ang 2gr 3h Ng - Najgrakowska A. (17)
j. angielski
2 A ang 1gr 3h Cz - Czajczyńska M. (36)
j. angielski
2 B ang 2gr 3h Ng - Najgrakowska A. (17)
historia sztuki
2 A historia sztuki - Jóźwiak J. (27)
wos
2 B wos - Kurzyńska-Rosada K. (24)
5 11:50-12:35 j. polski
2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Wojciechowska A. (27)
historia
2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Judek D. (33)
przyroda
2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Kurzyńska-Rosada K. (24)
historia sztuki
2 A historia sztuki - Jóźwiak J. (27)
wos
2 B wos - Kurzyńska-Rosada K. (24)
przyroda
2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Kurzyńska-Rosada K. (35)
6 12:45-13:30 historia sztuki
2 A historia sztuki - Jóźwiak J. (20)
elementy socjologii
2 B elementy socjologii - Piechocki S. (31)
wf
2 A wf 1gr Gm - Grabarek M. (SG_1)
wf
2 B wf 2gr La - Lambryczak E. (SG_2)
j. polski
2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Wojciechowska A. (27)
historia sztuki
2 A historia sztuki - Jóźwiak J. (27)
wos
2 B wos - Kurzyńska-Rosada K. (24)
matematyka
2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Piechocki S. (32)
7 13:45-14:30 religia
2 AB DE F religia KO - Kozak I. (13)
wf
2 A wf 1gr Gm - Grabarek M. (SG_1)
wf
2 B wf 2gr La - Lambryczak E. (SG_2)
j. niemiecki
2 AB niem 2h Pr - Przewoźna M. (15)
j. rosyjski
2 AB C ros 2h BB - Bednarek B. (28)
j. niemiecki
2 AB DE niem 2h Pr - Przewoźna M. (15)
j. rosyjski
2 AB DE ros SZn - Szymczak A. (27)
historia
2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Judek D. (24)
8 14:40-15:25 religia
2 AB DE F religia KO - Kozak I. (13)
j. niemiecki
2 AB niem 2h Pr - Przewoźna M. (15)
9 15:35-16:20

Klasa 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 j. angielski
2 C ang 2gr Na - Napierała A. (16)
j. rosyjski
2 AB C ros 2h BB - Bednarek B. (28)
j. niemiecki
2 C niem 2h KD - Kondratowicz D. (33)
matematyka
2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Besz D. (37)
historia i społeczeństwo
2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Buczek M. (23)
j. angielski
2 C ang 1gr Na - Napierała A. (16)
2 08:55-09:40 j. angielski
2 C ang 2gr Na - Napierała A. (16)
biologia
2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Senger J. (3)
chemia
2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Niewiadomska A. (11)
chemia
2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Niewiadomska A. (11)
j. angielski
2 C ang 1gr Na - Napierała A. (16)
3 09:50-10:35 biologia
2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Senger J. (3)
chemia
2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Niewiadomska A. (11)
chemia
2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Niewiadomska A. (11)
chemia
2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Niewiadomska A. (11)
j. polski
2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Zapadka M. (35)
4 10:55-11:40 biologia
2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Senger J. (3)
j. angielski
2 C ang 1gr Na - Napierała A. (16)
Język angielski w zawodach medycznych
2 C gr2 język angielski w zawodach medycznych - Najgrakowska A. (17)
j. polski
2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Zapadka M. (35)
biologia
2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Senger J. (3)
j. polski
2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Zapadka M. (35)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Napierała A. (16)
j. angielski
2 C ang 2gr Na - Napierała A. (16)
Język angielski w zawodach medycznych
2 C gr1 język angielski w zawodach medycznych - Najgrakowska A. (17)
j. polski
2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Zapadka M. (35)
matematyka
2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Besz D. (37)
opieka nad uczniami
2 C opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka)
religia
2 C religia KO - Kozak I. (13)
6 12:45-13:30 chemia
2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Niewiadomska A. (11)
opieka nad uczniami
2 C opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka)
religia
2 C religia KO - Kozak I. (13)
ratownictwo medyczne
2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Grącki K. (13)
biologia
2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Senger J. (3)
biologia
2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Senger J. (3)
7 13:45-14:30 wf
2 C wf 1gr Ros - Rospenda M. (SG_2)
wf
2 C wf 2gr Gm - Grabarek M. (SG_1)
historia i społeczeństwo
2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Buczek M. (23)
wf
2 C wf 1gr Ros - Rospenda M. (SG_2)
j. rosyjski
2 AB C ros 2h BB - Bednarek B. (28)
j. niemiecki
2 C niem 2h KD - Kondratowicz D. (33)
matematyka
2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Besz D. (37)
8 14:40-15:25 wf
2 C wf 1gr Ros - Rospenda M. (SG_2)
wf
2 C wf 2gr Gm - Grabarek M. (SG_1)
wf
2 C wf 2gr Gm - Grabarek M. (SG_1)
9 15:35-16:20

Klasa 2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 j. niemiecki
2 DE niem 2h KD - Kondratowicz D. (33)
1 08:00-08:45 j. polski
2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Małecka R. (29)
j. niemiecki
2 AB DE niem 2h Pr - Przewoźna M. (15)
j. rosyjski
2 AB DE ros SZn - Szymczak A. (29)
j. niemiecki
2 DE niem 2h KD - Kondratowicz D. (33)
2 08:55-09:40 j. polski
2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Małecka R. (29)
historia i społeczeństwo
2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Podemska-Bergmann A. (31)
wf
2 E wf Lam - Lambryczak E. (SG_1)
matematyka
2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Piechocki S. (32)
j. polski
2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Małecka R. (29)
3 09:50-10:35 j. angielski
2 D ang 5h Cz - Czajczyńska M. (21)
j. angielski
2 E ang 5h Rud - Rudol M. (36)
edukacja europejska
2 D edukacja europejska - Kurzyńska-Rosada K. (24)
Podstawy dietetyki
2 E podstawy dietetyki - Grabarek M. (20)
geografia
2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Obiegły-Aribar M. (24)
wos
2 D wos - Kurzyńska-Rosada K. (24)
biologia
2 E biologia - Polus M. (7)
wos
2 D wos - Kurzyńska-Rosada K. (5)
biologia
2 E biologia - Polus M. (7)
4 10:55-11:40 j. angielski
2 D ang 5h Cz - Czajczyńska M. (21)
j. angielski
2 E ang 5h Rud - Rudol M. (36)
matematyka
2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Piechocki S. (32)
j. polski
2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Małecka R. (29)
wos
2 D wos - Kurzyńska-Rosada K. (24)
biologia
2 E biologia - Polus M. (7)
historia i społeczeństwo
2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Podemska-Bergmann A. (31)
5 11:50-12:35 elementy dziennikarstwa
2 D elementy dziennikarstwa - Małecka R. (29)
Trening personalny
2 E trening personalny - Lambryczak E. (15)
geografia
2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Obiegły-Aribar M. (25)
j. angielski
2 D ang 5h Cz - Czajczyńska M. (32)
j. angielski
2 E ang 5h Rud - Rudol M. (36)
j. angielski
2 D ang 5h Cz - Czajczyńska M. (36)
j. angielski
2 E ang 5h Rud - Rudol M. (21)
matematyka
2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Piechocki S. (32)
6 12:45-13:30 zajęcia z wychowawcą
2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Lambryczak E. (32)
geografia
2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Obiegły-Aribar M. (25)
wos
2 D wos - Kurzyńska-Rosada K. (24)
biologia
2 E biologia - Polus M. (7)
j. angielski
2 D ang 5h Cz - Czajczyńska M. (9)
j. angielski
2 E ang 5h Rud - Rudol M. (21)
wf
2 D wf Lam - Lambryczak E. (SG_1)
biologia
2 E biologia - Polus M. (7)
7 13:45-14:30 religia
2 AB DE F religia KO - Kozak I. (13)
geografia
2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Obiegły-Aribar M. (17)
geografia
2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Obiegły-Aribar M. (25)
j. niemiecki
2 AB DE niem 2h Pr - Przewoźna M. (15)
j. rosyjski
2 AB DE ros SZn - Szymczak A. (27)
historyczne atrakcje Polski
2 D historyczne atrakcje Polski - Kurzyńska-Rosada K. (5)
wf
2 E wf Lam - Lambryczak E. (SG_1)
8 14:40-15:25 religia
2 AB DE F religia KO - Kozak I. (13)
wf
2 D wf Lam - Lambryczak E. (SG_1)
etyka
2 C DE etyka - Nowak P. (3)
wf
2 E wf Lam - Lambryczak E. (SG_1)
9 15:35-16:20 wf
2 D wf Lam - Lambryczak E. (SG_1)
etyka
2 C DE etyka - Nowak P. (3)

Klasa 2 F Dietetyczna FIT - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 j. niemiecki
2 F niem 2gr Pr - Przewoźna M. (15)
j. rosyjski
2 F ros SZn - Szymczak A. (28)
1 08:00-08:45 biologia
2 F Dietetyczna FIT - Senger J. (3)
j. angielski
2 F ang 2gr bm - Bednarek M. (21)
j. angielski
2 F ang 1gr bm - Bednarek M. (5)
matematyka
2 F Dietetyczna FIT - Piechocki S. (32)
j. niemiecki
2 F niem 2gr Pr - Przewoźna M. (15)
j. rosyjski
2 F ros SZn - Szymczak A. (28)
2 08:55-09:40 biologia
2 F Dietetyczna FIT - Senger J. (3)
geografia
2 F Dietetyczna FIT - Obiegły-Aribar M. (25)
geografia
2 F Dietetyczna FIT - Obiegły-Aribar M. (24)
Podstawy dietetyki
2 F Dietetyczna FIT - Grabarek M. (27)
biologia
2 F Dietetyczna FIT - Senger J. (3)
3 09:50-10:35 matematyka
2 F Dietetyczna FIT - Piechocki S. (32)
geografia
2 F Dietetyczna FIT - Obiegły-Aribar M. (25)
historia i społeczeństwo
2 F Dietetyczna FIT - Podemska-Bergmann A. (31)
historia i społeczeństwo
2 F Dietetyczna FIT - Podemska-Bergmann A. (31)
matematyka
2 F Dietetyczna FIT - Piechocki S. (32)
4 10:55-11:40 j. angielski
2 F ang 1gr bm - Bednarek M. (5)
wf
2 F wf 2gr Gr - Grącki K. (SG_3)
geografia
2 F Dietetyczna FIT - Obiegły-Aribar M. (25)
j. polski
2 F Dietetyczna FIT - Wojciechowska A. (27)
j. polski
2 F Dietetyczna FIT - Wojciechowska A. (27)
biologia
2 F Dietetyczna FIT - Senger J. (3)
5 11:50-12:35 j. angielski
2 F ang 1gr bm - Bednarek M. (5)
wf
2 F wf 2gr Gr - Grącki K. (SG_3)
j. polski
2 F Dietetyczna FIT - Wojciechowska A. (27)
j. angielski
2 F ang 1gr bm - Bednarek M. (5)
wf
2 F wf 2gr Gr - Grącki K. (SG_3)
biologia
2 F Dietetyczna FIT - Senger J. (3)
zajęcia z wychowawcą
2 F Dietetyczna FIT - Grącki K. (5)
6 12:45-13:30 j. angielski
2 F ang 2gr bm - Bednarek M. (5)
wf
2 F wf 1gr Gr - Grącki K. (SG_3)
j. polski
2 F Dietetyczna FIT - Wojciechowska A. (27)
geografia
2 F Dietetyczna FIT - Obiegły-Aribar M. (23)
Trening personalny
2 F Dietetyczna FIT - Lambryczak E. (33)
7 13:45-14:30 religia
2 AB DE F religia KO - Kozak I. (13)
j. angielski
2 F ang 2gr bm - Bednarek M. (21)
wf
2 F wf 1gr Gr - Grącki K. (SG_3)
j. angielski
2 F ang 2gr bm - Bednarek M. (5)
wf
2 F wf 1gr Gr - Grącki K. (SG_3)
j. angielski
2 F ang 1gr bm - Bednarek M. (5)
8 14:40-15:25 religia
2 AB DE F religia KO - Kozak I. (13)
j. angielski
2 F ang 2gr bm - Bednarek M. (5)
9 15:35-16:20

Klasa 3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 etyka
3 AB etyka - Nowak P. (20)
j. rosyjski
3 AB C ros 2h BB - Bednarek B. (28)
geografia
3 B geografia - Arndt A. (5)
2 08:55-09:40 j. rosyjski
3 AB C ros 2h BB - Bednarek B. (28)
etyka
3 AB etyka - Nowak P. (20)
j. polski
3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Małecka R. (29)
geografia
3 B geografia - Arndt A. (5)
j. niemiecki
3 AB niem Pr - Przewoźna M. (15)
3 09:50-10:35 j. polski
3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Małecka R. (29)
wf
3 A wf 1gr Ros - Rospenda M. (SG_3)
wf
3 B wf 2gr La - Lambryczak E. (SG_1)
j. polski
3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Małecka R. (29)
matematyka
3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Piechocki S. (32)
j. polski
3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Małecka R. (29)
4 10:55-11:40 j. polski
3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Małecka R. (29)
zajęcia z wychowawcą
3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Małecka R. (29)
wf
3 A wf 1gr Ros - Rospenda M. (SG_3)
wf
3 B wf 2gr La - Lambryczak E. (SG_1)
j. angielski
3 A ang 1gr 3h Rud - Rudol M. (21)
j. angielski
3 B ang 2gr 3h Na - Napierała A. (16)
matematyka
3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Piechocki S. (32)
5 11:50-12:35 matematyka
3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Piechocki S. (32)
matematyka
3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Piechocki S. (32)
wf
3 A wf 1gr Ros - Rospenda M. (SG_3)
wf
3 B wf 2gr La - Lambryczak E. (SG_1)
przyroda
3 A przyroda - Polus M. (9)
historia i społeczeństwo
3 B historia i społeczeństwo - Buczek M. (23)
historia sztuki
3 A historia sztuki - Jóźwiak J. (15)
wos
3 B wos - Podemska-Bergmann A. (31)
6 12:45-13:30 przyroda
3 A przyroda - Polus M. (7)
historia i społeczeństwo
3 B historia i społeczeństwo - Buczek M. (23)
j. angielski
3 A ang 1gr 3h Rud - Rudol M. (36)
j. angielski
3 B ang 2gr 3h Na - Napierała A. (16)
j. niemiecki
3 AB niem Pr - Przewoźna M. (15)
historia
3 A historia - Podemska-Bergmann A. (31)
Podstawy pedagogiki
3 B podstawy pedagogiki - Kania K. (36)
historia
3 A historia - Podemska-Bergmann A. (31)
geografia
3 B geografia - Arndt A. (5)
7 13:45-14:30 j. angielski
3 A ang 1gr 3h Rud - Rudol M. (36)
j. angielski
3 B ang 2gr 3h Na - Napierała A. (16)
historia
3 A historia - Podemska-Bergmann A. (31)
geografia
3 B geografia - Arndt A. (25)
religia
3 AB C DE F religia KO - Kozak I. (13)
j. polski
3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Małecka R. (29)
historia sztuki
3 A historia sztuki - Jóźwiak J. (29)
wos
3 B wos - Podemska-Bergmann A. (31)
8 14:40-15:25 historia sztuki
3 A historia sztuki - Jóźwiak J. (35)
wos
3 B wos - Podemska-Bergmann A. (31)
historia
3 A historia - Podemska-Bergmann A. (31)
j. polski
3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Małecka R. (29)
9 15:35-16:20 historia sztuki
3 A historia sztuki - Jóźwiak J. (35)

Klasa 3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 zajęcia z wychowawcą
3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Buczek M. (23)
j. rosyjski
3 AB C ros 2h BB - Bednarek B. (28)
j. niemiecki
3 C niem 2h KD - Kondratowicz D. (33)
Język angielski w zawodach medycznych
3 C gr1 język angielski w zawodach medycznych - Najgrakowska A. (17)
wf
3 C wf 1gr La - Lambryczak E. (SG_1)
wf
3 C wf 2gr Sob - Sobolewska D. (SG_2)
2 08:55-09:40 j. rosyjski
3 AB C ros 2h BB - Bednarek B. (28)
j. niemiecki
3 C niem 2h KD - Kondratowicz D. (33)
j. niemiecki
3 C niem 2h Pr - Przewoźna M. (15)
j. polski
3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Bednarek B. (28)
j. angielski
3 C ang 1gr 3h bm - Bednarek M. (5)
j. angielski
3 C ang 2gr 3h Zmu - Zmuda M. (20)
biologia
3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Senger J. (3)
wf
3 C wf 1gr La - Lambryczak E. (SG_1)
wf
3 C wf 2gr Sob - Sobolewska D. (SG_2)
3 09:50-10:35 j. angielski
3 C ang 1gr 3h bm - Bednarek M. (5)
j. angielski
3 C ang 2gr 3h Zmu - Zmuda M. (20)
biologia
3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Senger J. (3)
j. angielski
3 C ang 1gr 3h bm - Bednarek M. (5)
j. angielski
3 C ang 2gr 3h Zmu - Zmuda M. (20)
biologia
3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Senger J. (3)
j. polski
3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Bednarek B. (28)
4 10:55-11:40 j. polski
3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Bednarek B. (28)
biologia
3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Senger J. (3)
matematyka
3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Besz D. (37)
j. polski
3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Bednarek B. (28)
matematyka
3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Besz D. (37)
5 11:50-12:35 j. polski
3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Bednarek B. (28)
chemia
3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Niewiadomska A. (11)
chemia
3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Niewiadomska A. (11)
chemia
3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Niewiadomska A. (11)
chemia
3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Niewiadomska A. (11)
6 12:45-13:30 matematyka
3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Besz D. (37)
historia i społeczeństwo
3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Buczek M. (23)
wf
3 C wf 1gr La - Lambryczak E. (SG_1)
wf
3 C wf 2gr Sob - Sobolewska D. (SG_2)
historia i społeczeństwo
3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Buczek M. (23)
Język angielski w zawodach medycznych
3 C gr2 język angielski w zawodach medycznych - Najgrakowska A. (17)
7 13:45-14:30 biologia
3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Senger J. (3)
j. niemiecki
3 C niem 2h Pr - Przewoźna M. (15)
religia
3 AB C DE F religia KO - Kozak I. (13)
8 14:40-15:25 chemia
3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Niewiadomska A. (11)
9 15:35-16:20

Klasa 3 DE Turystyczno-dietetyczna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 j. niemiecki
3 DE F niem 2gr KD - Kondratowicz D. (33)
j. niemiecki
3 DE niem 2h Pr - Przewoźna M. (15)
matematyka
3 DE Turystyczno-dietetyczna - Besz D. (37)
j. polski
3 DE Turystyczno-dietetyczna - Wojciechowska A. (27)
zajęcia z wychowawcą
3 DE Turystyczno-dietetyczna - Arndt A. (25)
2 08:55-09:40 biologia
3 D biologia - Polus M. (7)
wos
3 E wos - Buczek M. (23)
wf
3 D wf 1gr Kop - Kopania J. (SG_2)
wf
3 E wf 2gr Gm - Grabarek M. (SG_1)
j. polski
3 DE Turystyczno-dietetyczna - Wojciechowska A. (27)
j. angielski
3 DE ang pod Cz - Czajczyńska M. (36)
j. angielski
3 DE ang roz Ng - Najgrakowska A. (17)
geografia
3 DE Turystyczno-dietetyczna - Arndt A. (25)
3 09:50-10:35 j. polski
3 DE Turystyczno-dietetyczna - Wojciechowska A. (27)
j. polski
3 DE Turystyczno-dietetyczna - Wojciechowska A. (27)
j. angielski
3 DE ang pod Cz - Czajczyńska M. (36)
j. angielski
3 DE ang roz Ng - Najgrakowska A. (17)
j. angielski
3 DE ang pod Cz - Czajczyńska M. (36)
j. angielski
3 DE ang roz Ng - Najgrakowska A. (17)
geografia
3 DE Turystyczno-dietetyczna - Arndt A. (25)
4 10:55-11:40 j. polski
3 DE Turystyczno-dietetyczna - Wojciechowska A. (27)
historia i społeczeństwo
3 DE Turystyczno-dietetyczna - Podemska-Bergmann A. (31)
geografia
3 DE Turystyczno-dietetyczna - Arndt A. (25)
wf
3 D wf 1gr Kop - Kopania J. (SG_2)
wf
3 E wf 2gr Gm - Grabarek M. (SG_1)
biologia
3 D biologia - Polus M. (7)
wos
3 E wos - Buczek M. (23)
5 11:50-12:35 matematyka
3 DE Turystyczno-dietetyczna - Besz D. (37)
biologia
3 D biologia - Polus M. (7)
wos
3 E wos - Buczek M. (23)
biologia
3 D biologia - Polus M. (7)
wos
3 E wos - Buczek M. (23)
wf
3 D wf 1gr Kop - Kopania J. (SG_2)
wf
3 E wf 2gr Gm - Grabarek M. (SG_1)
j. angielski
3 DE ang pod Cz - Czajczyńska M. (36)
j. angielski
3 DE ang roz Ng - Najgrakowska A. (17)
6 12:45-13:30 geografia
3 DE Turystyczno-dietetyczna - Arndt A. (25)
j. niemiecki
3 DE niem 2h Pr - Przewoźna M. (15)
j. angielski
3 DE ang pod Cz - Czajczyńska M. (3)
j. angielski
3 DE ang roz Ng - Najgrakowska A. (17)
matematyka
3 DE Turystyczno-dietetyczna - Besz D. (37)
7 13:45-14:30 biologia
3 D biologia - Polus M. (11)
wos
3 E wos - Buczek M. (23)
religia
3 AB C DE F religia KO - Kozak I. (13)
historia i społeczeństwo
3 DE Turystyczno-dietetyczna - Podemska-Bergmann A. (31)
8 14:40-15:25 j. niemiecki
3 DE F niem 2gr KD - Kondratowicz D. (33)
j. rosyjski
3 DE F ros 2h Szy - Szymczak A. (31)
9 15:35-16:20 j. rosyjski
3 DE F ros 2h Szy - Szymczak A. (31)

Klasa 3 F Dietetyczna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 j. niemiecki
3 DE F niem 2gr KD - Kondratowicz D. (33)
wf
3 F wf 1gr Gm - Grabarek M. (SG_1)
wf
3 F wf 2gr Sob - Sobolewska D. (SG_2)
j. polski
3 F Dietetyczna - Małecka R. (29)
j. niemiecki
3 F niem 1gr KD - Kondratowicz D. (33)
2 08:55-09:40 geografia
3 F Dietetyczna - Arndt A. (25)
j. angielski
3 F ang pod Na - Napierała A. (16)
j. angielski
3 F ang roz Ng - Najgrakowska A. (17)
geografia
3 F Dietetyczna - Arndt A. (25)
biologia
3 F Dietetyczna - Polus M. (7)
3 09:50-10:35 j. angielski
3 F ang pod Na - Napierała A. (16)
j. angielski
3 F ang roz Ng - Najgrakowska A. (17)
j. angielski
3 F ang pod Na - Napierała A. (16)
j. angielski
3 F ang roz Ng - Najgrakowska A. (17)
geografia
3 F Dietetyczna - Arndt A. (25)
j. niemiecki
3 F niem 1gr KD - Kondratowicz D. (33)
wf
3 F wf 1gr Gm - Grabarek M. (SG_1)
wf
3 F wf 2gr Sob - Sobolewska D. (SG_2)
4 10:55-11:40 j. angielski
3 F ang pod Na - Napierała A. (16)
j. angielski
3 F ang roz Ng - Najgrakowska A. (17)
matematyka
3 F Dietetyczna - Besz D. (37)
biologia
3 F Dietetyczna - Polus M. (7)
matematyka
3 F Dietetyczna - Besz D. (37)
wf
3 F wf 1gr Gm - Grabarek M. (SG_1)
wf
3 F wf 2gr Sob - Sobolewska D. (SG_2)
5 11:50-12:35 biologia
3 F Dietetyczna - Polus M. (7)
historia i społeczeństwo
3 F Dietetyczna - Kurzyńska-Rosada K. (24)
j. angielski
3 F ang pod Na - Napierała A. (16)
j. angielski
3 F ang roz Ng - Najgrakowska A. (17)
j. polski
3 F Dietetyczna - Małecka R. (29)
j. polski
3 F Dietetyczna - Małecka R. (29)
6 12:45-13:30 historia i społeczeństwo
3 F Dietetyczna - Kurzyńska-Rosada K. (24)
biologia
3 F Dietetyczna - Polus M. (7)
matematyka
3 F Dietetyczna - Besz D. (37)
j. polski
3 F Dietetyczna - Małecka R. (29)
zajęcia z wychowawcą
3 F Dietetyczna - Kurzyńska-Rosada K. (24)
7 13:45-14:30 biologia
3 F Dietetyczna - Polus M. (7)
religia
3 AB C DE F religia KO - Kozak I. (13)
geografia
3 F Dietetyczna - Arndt A. (25)
8 14:40-15:25 j. niemiecki
3 DE F niem 2gr KD - Kondratowicz D. (33)
j. rosyjski
3 DE F ros 2h Szy - Szymczak A. (31)
9 15:35-16:20 j. rosyjski
3 DE F ros 2h Szy - Szymczak A. (31)