Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | wf 1 G_1A WF 1gr Sob - Kołodziej K. (sala gimn) |
j. polski 1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Szmańda M. (15) |
przedsiębiorczość 1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Piekarski P. (15) |
elementy socjologii 1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Kurzyńska-Rosada K. (17) |
|
2 | 08:55-09:40 | wf 1 G_1A WF 1gr Sob - Kołodziej K. (sala gimn) |
religia 1 G_1A Religia KO - Korczak D. (13) |
j. polski 1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Szmańda M. (15) |
historia 1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Podemska-Bergmann A. (31) |
zajęcia z wychowawcą 1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Podemska-Bergmann A. (31) |
3 | 09:50-10:35 | wiedza o kulturze 1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Piekarski P. (7) |
historia 1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Podemska-Bergmann A. (31) |
informatyka 1 G_1A INF gr2 Iwa - Iwanowski K. (9) wf 1 G_1A WF 1gr Sob - Kołodziej K. (sala gimn) |
j. polski 1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Szmańda M. (15) |
chemia 1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Niewiadomska A. (11) |
4 | 10:55-11:40 | informatyka 1 G_1A INF gr1 Iwa - Iwanowski K. (9) wf 1 G_1A WF 2gr Sob - Kołodziej K. (sala gimn) |
matematyka 1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Zapalska A. (15) |
j. angielski 1 G_1A Ang 1gr bm - Bednarek M. (5) j. angielski 1 G_1A Ang 2gr Nap - Napierała A. (16) |
fizyka 1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Piórkowski M. (15) |
j. niemiecki 1 G_1A Niem Pr - Przewoźna M. (15) j. rosyjski 1 G_1A Ros BB - Bednarek B. (28) |
5 | 11:50-12:35 | opieka nad uczniami 1 G_1A opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) religia 1 G_1A Religia KO - Korczak D. (13) |
wos 1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Podemska-Bergmann A. (31) |
j. niemiecki 1 G_1A Niem Pr - Przewoźna M. (15) j. rosyjski 1 G_1A Ros BB - Bednarek B. (28) |
j. angielski 1 G_1A Ang 1gr bm - Bednarek M. (5) j. angielski 1 G_1A Ang 2gr Nap - Napierała A. (16) |
biologia 1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Polus M. (7) |
6 | 12:45-13:30 | j. polski 1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Szmańda M. (15) |
przedsiębiorczość 1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Piekarski P. (33) |
matematyka 1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Zapalska A. (32) |
j. angielski 1 G_1A Ang 1gr bm - Bednarek M. (5) j. angielski 1 G_1A Ang 2gr Nap - Napierała A. (16) |
geografia 1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Krystkowiak A. (25) |
7 | 13:45-14:30 | j. polski 1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Szmańda M. (15) |
wf 1 G_1A WF 2gr Sob - Kołodziej K. (sala gimn) |
matematyka 1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Zapalska A. (37) |
||
8 | 14:40-15:25 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 G_1A Humanistyczna MENTOR - Materniak I. (7) |
wf 1 G_1A WF 2gr Sob - Kołodziej K. (sala gimn) |
|||
9 | 15:35-16:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | religia 1 G_1B Religia KO - Korczak D. (13) |
matematyka 1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Piechocki S. (32) |
chemia 1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Niewiadomska A. (11) |
j. angielski 1 G_1B Ang 1gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21) |
wychowanie do życia w rodzinie 1 G_1B wdż - Buczek M. (24) |
2 | 08:55-09:40 | j. angielski 1 G_1B Ang 2gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21) wf 1 G_1B WF 1gr Gr - Grącki K. (SG_1) |
j. niemiecki 1 G_1B Niem Kon - Kondratowicz D. (33) j. rosyjski 1 G_1B Ros Szy - Szymczak A. (29) |
j. niemiecki 1 G_1B Niem Kon - Kondratowicz D. (33) j. rosyjski 1 G_1B Ros Szy - Szymczak A. (21) |
przedsiębiorczość 1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Piekarski P. (15) |
wychowanie do życia w rodzinie 1 G_1B wdż - Buczek M. (24) |
3 | 09:50-10:35 | j. angielski 1 G_1B Ang 2gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (25) wf 1 G_1B WF 1gr Gr - Grącki K. (SG_1) |
opieka nad uczniami 1 G_1B opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) religia 1 G_1B Religia KO - Korczak D. (13) |
biologia 1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Polus M. (7) |
j. angielski 1 G_1B Ang 2gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21) wf 1 G_1B WF 1gr Gr - Grącki K. (SG_1) |
j. angielski 1 G_1B Ang 2gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21) opieka nad uczniami 1 G_1B opieka wdż - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) |
4 | 10:55-11:40 | wiedza o kulturze 1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Piekarski P. (31) |
historia 1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Judek D. (13) |
matematyka 1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Piechocki S. (32) |
j. polski 1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Małecka R. (29) |
wos 1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Judek D. (33) |
5 | 11:50-12:35 | j. angielski 1 G_1B Ang 1gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21) wf 1 G_1B WF 2gr Ros - Rospenda M. (sala gimn) |
fizyka 1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Piórkowski M. (3) |
zajęcia z wychowawcą 1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Sąsiadek-Bulat H. (21) |
matematyka 1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Piechocki S. (32) |
geografia 1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Krystkowiak A. (25) |
6 | 12:45-13:30 | j. angielski 1 G_1B Ang 1gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21) wf 1 G_1B WF 2gr Ros - Rospenda M. (sala gimn) |
j. polski 1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Małecka R. (29) |
j. angielski 1 G_1B Ang 1gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21) wf 1 G_1B WF 2gr Ros - Rospenda M. (sala gimn) |
historia 1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Judek D. (17) |
j. angielski 1 G_1B Ang 1gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21) informatyka 1 G_1B INF gr2 BL - Bernaczyk L. (9) |
7 | 13:45-14:30 | j. polski 1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Małecka R. (29) |
j. polski 1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Małecka R. (29) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Materniak I. (13) |
j. angielski 1 G_1B Ang 2gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21) informatyka 1 G_1B INF gr1 BL - Bernaczyk L. (9) |
|
8 | 14:40-15:25 | przedsiębiorczość 1 G_1B Dziennikarstwo i turystyka REPORTER - Piekarski P. (7) |
||||
9 | 15:35-16:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | przedsiębiorczość 1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Piekarski P. (35) |
j. polski 1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Wojciechowska A. (27) |
religia 1 G_1C Religia KR - Korczak D. (13) |
||
2 | 08:55-09:40 | przedsiębiorczość 1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Piekarski P. (36) |
j. polski 1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Wojciechowska A. (27) |
matematyka 1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Zapalska A. (17) |
religia 1 G_1C Religia KR - Korczak D. (13) |
chemia 1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Niewiadomska A. (11) |
3 | 09:50-10:35 | matematyka 1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Zapalska A. (32) |
fizyka 1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Piórkowski M. (7) |
j. niemiecki 1 G_1C Niem Kon - Kondratowicz D. (33) j. rosyjski 1 G_1C Ros Szy - Szymczak A. (21) |
historia 1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Buczek M. (23) |
matematyka 1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Zapalska A. (36) |
4 | 10:55-11:40 | j. niemiecki 1 G_1C Niem Kon - Kondratowicz D. (33) j. rosyjski 1 G_1C Ros Szy - Szymczak A. (20) |
j. angielski 1 G_1C Ang 1gr bm - Bednarek M. (21) wf 1 G_1C WF 2gr Kop - Kopania J. (sala gimn) |
historia 1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Buczek M. (23) |
wiedza o kulturze 1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Piekarski P. (13) |
geografia 1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Krystkowiak A. (25) |
5 | 11:50-12:35 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Materniak I. (3) |
j. angielski 1 G_1C Ang 1gr bm - Bednarek M. (21) wf 1 G_1C WF 2gr Kop - Kopania J. (sala gimn) |
j. polski 1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Wojciechowska A. (27) |
matematyka 1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Zapalska A. (15) |
wos 1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Buczek M. (23) |
6 | 12:45-13:30 | j. polski 1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Wojciechowska A. (27) |
j. angielski 1 G_1C Ang 2gr Zmu - Zmuda M. (20) wf 1 G_1C WF 1gr Kop - Kopania J. (sala gimn) |
j. angielski 1 G_1C Ang 1gr bm - Bednarek M. (5) wf 1 G_1C WF 2gr Kop - Kopania J. (SG_3) |
biologia 1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Polus M. (7) |
ratownictwo medyczne 1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Grącki K. (15) |
7 | 13:45-14:30 | informatyka 1 G_1C INF gr2 Iwa - Iwanowski K. (9) |
j. angielski 1 G_1C Ang 2gr Zmu - Zmuda M. (20) wf 1 G_1C WF 1gr Kop - Kopania J. (sala gimn) |
j. angielski 1 G_1C Ang 2gr Zmu - Zmuda M. (20) wf 1 G_1C WF 1gr Kop - Kopania J. (SG_1) |
zajęcia z wychowawcą 1 G_1C Ratownictwo medyczne RATOWNIK - Polus M. (7) |
|
8 | 14:40-15:25 | informatyka 1 G_1C INF gr1 Iwa - Iwanowski K. (9) |
||||
9 | 15:35-16:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | j. angielski 1 G_1D Ang 1gr Zmu - Zmuda M. (20) |
historia 1 G_1D Dietetyczna FIT - Kurzyńska-Rosada K. (35) |
j. polski 1 G_1D Dietetyczna FIT - Szmańda M. (31) |
wos 1 G_1D Dietetyczna FIT - Podemska-Bergmann A. (31) |
|
2 | 08:55-09:40 | j. angielski 1 G_1D Ang 2gr Zmu - Zmuda M. (20) informatyka 1 G_1D INF gr1 Iwa - Iwanowski K. (9) |
fizyka 1 G_1D Dietetyczna FIT - Piórkowski M. (7) |
zajęcia z wychowawcą 1 G_1D Dietetyczna FIT - Grabarek M. (36) |
geografia 1 G_1D Dietetyczna FIT - Krystkowiak A. (25) |
opieka nad uczniami 1 G_1D opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) religia 1 G_1D Religia KR - Korczak D. (13) |
3 | 09:50-10:35 | j. niemiecki 1 G_1D Niem Pr - Przewoźna M. (15) j. rosyjski 1 G_1D Ros BB - Bednarek B. (28) |
matematyka 1 G_1D Dietetyczna FIT - Zapalska A. (29) |
j. polski 1 G_1D Dietetyczna FIT - Szmańda M. (23) |
przedsiębiorczość 1 G_1D Dietetyczna FIT - Piekarski P. (3) |
j. angielski 1 G_1D Ang 1gr Zmu - Zmuda M. (20) informatyka 1 G_1D INF gr2 Iwa - Iwanowski K. (9) |
4 | 10:55-11:40 | biologia 1 G_1D Dietetyczna FIT - Polus M. (7) |
j. angielski 1 G_1D Ang 1gr Zmu - Zmuda M. (20) wf 1 G_1D WF 2gr GM - Grabarek M. (SG_1) |
j. niemiecki 1 G_1D Niem Pr - Przewoźna M. (15) j. rosyjski 1 G_1D Ros BB - Bednarek B. (28) |
chemia 1 G_1D Dietetyczna FIT - Niewiadomska A. (11) |
matematyka 1 G_1D Dietetyczna FIT - Zapalska A. (36) |
5 | 11:50-12:35 | matematyka 1 G_1D Dietetyczna FIT - Zapalska A. (33) |
j. angielski 1 G_1D Ang 2gr Zmu - Zmuda M. (20) wf 1 G_1D WF 1gr GM - Grabarek M. (SG_1) |
wiedza o kulturze 1 G_1D Dietetyczna FIT - Piekarski P. (jadalnia) |
przedsiębiorczość 1 G_1D Dietetyczna FIT - Piekarski P. (7) |
j. angielski 1 G_1D Ang 2gr Zmu - Zmuda M. (20) wf 1 G_1D WF 1gr GM - Grabarek M. (SG_1) |
6 | 12:45-13:30 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 G_1D Dietetyczna FIT - Materniak I. (16) |
j. polski 1 G_1D Dietetyczna FIT - Szmańda M. (28) |
opieka nad uczniami 1 G_1D opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) religia 1 G_1D Religia KR - Korczak D. (13) |
j. angielski 1 G_1D Ang 1gr Zmu - Zmuda M. (20) wf 1 G_1D WF 2gr GM - Grabarek M. (SG_1) |
j. angielski 1 G_1D Ang 2gr Zmu - Zmuda M. (20) wf 1 G_1D WF 1gr GM - Grabarek M. (SG_2) |
7 | 13:45-14:30 | j. polski 1 G_1D Dietetyczna FIT - Szmańda M. (28) |
historia 1 G_1D Dietetyczna FIT - Kurzyńska-Rosada K. (24) |
j. angielski 1 G_1D Ang 1gr Zmu - Zmuda M. (20) wf 1 G_1D WF 2gr GM - Grabarek M. (SG_1) |
||
8 | 14:40-15:25 | j. angielski 1 G_1D Ang 2gr Zmu - Zmuda M. (20) |
||||
9 | 15:35-16:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | j. angielski 1 G_1E Ang 1gr bm - Bednarek M. (5) wf 1 G_1E WF 2gr Kop - Kopania J. (SG_2) |
informatyka 1 G_1E INF gr1 Iwa - Iwanowski K. (9) |
przedsiębiorczość 1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Piekarski P. (16) |
informatyka 1 G_1E INF gr2 Iwa - Iwanowski K. (9) |
|
2 | 08:55-09:40 | j. angielski 1 G_1E Ang 1gr bm - Bednarek M. (5) wf 1 G_1E WF 2gr Kop - Kopania J. (SG_2) |
matematyka 1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Besz D. (37) |
j. polski 1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Zapadka M. (35) |
zajęcia z wychowawcą 1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Zapadka M. (35) |
matematyka 1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Besz D. (37) |
3 | 09:50-10:35 | opieka nad uczniami 1 G_1E opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) religia 1 G_1E Religia KO - Korczak D. (13) |
j. angielski 1 G_1E Ang 1gr bm - Bednarek M. (21) wf 1 G_1E WF 2gr Kop - Kopania J. (SG_2) |
j. polski 1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Zapadka M. (35) |
fizyka 1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Piórkowski M. (29) |
matematyka 1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Besz D. (37) |
4 | 10:55-11:40 | j. angielski 1 G_1E Ang 2gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (15) wf 1 G_1E WF 1gr Ros - Rospenda M. (boisko) |
biologia 1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Kurzyńska-Rosada K. (24) |
przedsiębiorczość 1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Piekarski P. (31) |
wos 1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Podemska-Bergmann A. (31) |
j. angielski 1 G_1E Ang 2gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21) wf 1 G_1E WF 1gr Ros - Rospenda M. (boisko) |
5 | 11:50-12:35 | j. polski 1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Zapadka M. (35) |
j. polski 1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Zapadka M. (35) |
matematyka 1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Besz D. (37) |
historia 1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Podemska-Bergmann A. (31) |
j. angielski 1 G_1E Ang 2gr Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21) wf 1 G_1E WF 1gr Ros - Rospenda M. (boisko) |
6 | 12:45-13:30 | j. polski 1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Zapadka M. (35) |
historia 1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Podemska-Bergmann A. (31) |
j. niemiecki 1 G_1E Niem Paw - Pawlak A. (35) j. rosyjski 1 G_1E Ros Szy - Szymczak A. (28) |
geografia 1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Krystkowiak A. (25) |
religia 1 G_1E Religia KO - Korczak D. (13) |
7 | 13:45-14:30 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Materniak I. (17) |
wiedza o kulturze 1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Piekarski P. (27) |
chemia 1 G_1E politechniczna INŻYNIER - Niewiadomska A. (11) |
||
8 | 14:40-15:25 | j. niemiecki 1 G_1E Niem Paw - Pawlak A. (33) j. rosyjski 1 G_1E Ros Szy - Szymczak A. (28) |
||||
9 | 15:35-16:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | informatyka 1 P_1A INF gr2 Iwa - Iwanowski K. (9) |
wos 1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Judek D. (24) |
filozofia 1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Nowak P. (3) |
j. angielski 1 P_1A Ang gr2 bm - Bednarek M. (5) wf 1 P_1A WF gr1 Gr - Grącki K. (sala gimn) |
|
2 | 08:55-09:40 | opieka nad uczniami 1 P_1A opieka poniedziałek - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) religia 1 P_1A Religia KO - Korczak D. (13) |
wos 1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Judek D. (24) |
j. polski 1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Bednarek B. (28) |
matematyka 1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Besz D. (37) |
j. angielski 1 P_1A Ang gr2 bm - Bednarek M. (5) wf 1 P_1A WF gr1 Gr - Grącki K. (sala gimn) |
3 | 09:50-10:35 | biologia 1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Kurzyńska-Rosada K. (23) |
j. niemiecki 1 P_1A Niem Pr - Przewoźna M. (15) j. rosyjski 1 P_1A Ros BB - Bednarek B. (28) |
j. polski 1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Bednarek B. (28) |
geografia 1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Krystkowiak A. (25) |
historia 1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Judek D. (24) |
4 | 10:55-11:40 | matematyka 1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Besz D. (37) |
j. polski 1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Bednarek B. (28) |
opieka nad uczniami 1 P_1A opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) religia 1 P_1A Religia KO - Korczak D. (13) |
j. angielski 1 P_1A Ang gr2 bm - Bednarek M. (5) wf 1 P_1A WF gr1 Gr - Grącki K. (sala gimn) |
chemia 1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Niewiadomska A. (11) |
5 | 11:50-12:35 | wos 1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Judek D. (24) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Grącki K. (13) |
informatyka 1 P_1A INF gr1 Iwa - Iwanowski K. (9) wf 1 P_1A WF gr2 Sob - Kołodziej K. (sala gimn) |
zajęcia z wychowawcą 1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Bednarek B. (28) |
j. polski 1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Bednarek B. (28) |
6 | 12:45-13:30 | j. polski 1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Bednarek B. (28) |
matematyka 1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Besz D. (37) |
j. angielski 1 P_1A Ang gr1 Nap - Napierała A. (16) |
j. niemiecki 1 P_1A Niem Pr - Przewoźna M. (15) j. rosyjski 1 P_1A Ros BB - Bednarek B. (28) |
j. polski 1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Bednarek B. (28) |
7 | 13:45-14:30 | opieka nad uczniami 1 P_1A opieka wdż - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) wf 1 P_1A WF gr2 Sob - Kołodziej K. (sala gimn) |
historia 1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Judek D. (24) |
j. angielski 1 P_1A Ang gr1 Nap - Napierała A. (16) |
fizyka 1 P_1A Humanistyczna PRAWNIK - Piórkowski M. (3) |
etyka 1 ETYKA klasy pierwsze - Nowak P. (3) |
8 | 14:40-15:25 | wychowanie do życia w rodzinie 1 P_1A wdż - Buczek M. (23) |
j. angielski 1 P_1A Ang gr1 Nap - Napierała A. (16) wf 1 P_1A WF gr2 Sob - Kołodziej K. (sala gimn) |
etyka 1 ETYKA klasy pierwsze - Nowak P. (3) |
||
9 | 15:35-16:20 | wychowanie do życia w rodzinie 1 P_1A wdż - Buczek M. (23) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | religia 1 P_1B Religia KO - Korczak D. (13) |
informatyka 1 P_1B INF gr2 Iwa - Iwanowski K. (9) wf 1 P_1B WF gr1 Ros - Rospenda M. (SG_3) |
historia 1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Judek D. (24) |
matematyka 1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Zapalska A. (36) |
|
2 | 08:55-09:40 | matematyka 1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Zapalska A. (32) |
biologia 1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Kurzyńska-Rosada K. (35) |
wf 1 P_1B WF gr1 Ros - Rospenda M. (SG_3) wf 1 P_1B WF gr2 Sob - Kołodziej K. (SG_2) |
j. angielski 1 P_1B Ang gr2 Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21) j. niemiecki 1 P_1B Niem gr1 Kon - Kondratowicz D. (33) |
j. angielski 1 P_1B Ang gr1 Zmu - Zmuda M. (20) j. niemiecki 1 P_1B Niem gr2 Kon - Kondratowicz D. (33) |
3 | 09:50-10:35 | zajęcia z wychowawcą 1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Kondratowicz D. (33) |
j. angielski 1 P_1B Ang gr2 Bul - Sąsiadek-Bulat H. (5) j. niemiecki 1 P_1B Niem gr1 Kon - Kondratowicz D. (33) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Grącki K. (16) |
wos 1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Judek D. (5) |
geografia 1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Krystkowiak A. (31) |
4 | 10:55-11:40 | j. polski 1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Zapadka M. (35) |
j. angielski 1 P_1B Ang gr2 Bul - Sąsiadek-Bulat H. (5) j. niemiecki 1 P_1B Niem gr1 Kon - Kondratowicz D. (33) |
j. angielski 1 P_1B Ang gr2 Bul - Sąsiadek-Bulat H. (20) j. niemiecki 1 P_1B Niem gr1 Kon - Kondratowicz D. (33) |
j. angielski 1 P_1B Ang gr1 Zmu - Zmuda M. (20) j. niemiecki 1 P_1B Niem gr2 Kon - Kondratowicz D. (33) |
opieka nad uczniami 1 P_1B opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) religia 1 P_1B Religia KO - Korczak D. (13) |
5 | 11:50-12:35 | plastyka 1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Jóźwiak J. (25) |
matematyka 1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Zapalska A. (29) |
j. angielski 1 P_1B Ang gr1 Zmu - Zmuda M. (20) j. niemiecki 1 P_1B Niem gr2 Kon - Kondratowicz D. (33) |
j. polski 1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Zapadka M. (35) |
historia 1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Judek D. (24) |
6 | 12:45-13:30 | informatyka 1 P_1B INF gr1 Iwa - Iwanowski K. (9) wf 1 P_1B WF gr2 Sob - Kołodziej K. (SG_2) |
j. polski 1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Zapadka M. (35) |
j. angielski 1 P_1B Ang gr1 Zmu - Zmuda M. (20) j. niemiecki 1 P_1B Niem gr2 Kon - Kondratowicz D. (33) |
j. polski 1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Zapadka M. (35) |
wos 1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Judek D. (27) |
7 | 13:45-14:30 | chemia 1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Niewiadomska A. (11) |
fizyka 1 P_1B Językowa POLIGLOTA - Piórkowski M. (32) |
wf 1 P_1B WF gr1 Ros - Rospenda M. (SG_3) wf 1 P_1B WF gr2 Sob - Kołodziej K. (SG_2) |
||
8 | 14:40-15:25 | |||||
9 | 15:35-16:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | j. angielski 1 P_1C Ang gr1 Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21) j. angielski 1 P_1C Ang gr2 Rud - Rudol M. (28) |
j. angielski 1 P_1C Ang gr1 Bul - Sąsiadek-Bulat H. (5) j. angielski 1 P_1C Ang gr2 Rud - Rudol M. (36) |
j. polski 1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Zapadka M. (35) |
religia 1 P_1C Religia KR - Korczak D. (13) |
j. angielski 1 P_1C Ang gr1 Bul - Sąsiadek-Bulat H. (21) j. angielski 1 P_1C Ang gr2 Rud - Rudol M. (29) |
2 | 08:55-09:40 | chemia 1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Niewiadomska A. (11) |
wos 1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Buczek M. (23) |
opieka nad uczniami 1 P_1C opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) religia 1 P_1C Religia KR - Korczak D. (13) |
historia 1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Buczek M. (23) |
matematyka 1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Zapalska A. (36) |
3 | 09:50-10:35 | informatyka 1 P_1C INF gr1 BL - Bernaczyk L. (9) wf 1 P_1C WF gr2 Kop - Kopania J. (SG_2) |
filozofia 1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Nowak P. (35) |
matematyka 1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Zapalska A. (15) |
j. polski 1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Zapadka M. (35) |
j. niemiecki 1 P_1C Niem Pr - Przewoźna M. (15) j. rosyjski 1 P_1C Ros Szy - Szymczak A. (28) |
4 | 10:55-11:40 | matematyka 1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Zapalska A. (32) |
j. polski 1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Zapadka M. (35) |
wf 1 P_1C WF gr1 Sob - Kołodziej K. (SG_2) wf 1 P_1C WF gr2 Kop - Kopania J. (sala gimn) |
j. polski 1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Zapadka M. (35) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Grącki K. (5) |
5 | 11:50-12:35 | historia 1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Buczek M. (23) |
j. niemiecki 1 P_1C Niem Pr - Przewoźna M. (15) j. rosyjski 1 P_1C Ros Szy - Szymczak A. (5) |
biologia 1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Senger J. (3) |
fizyka 1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Piórkowski M. (13) |
informatyka 1 P_1C INF gr2 BL - Bernaczyk L. (9) wf 1 P_1C WF gr1 Sob - Kołodziej K. (SG_2) |
6 | 12:45-13:30 | biologia 1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Senger J. (3) |
biologia 1 P_1C biologia gr 2 - Senger J. (3) chemia 1 P_1C chemia gr1 - Niewiadomska A. (11) |
chemia 1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Niewiadomska A. (11) |
wf 1 P_1C WF gr1 Sob - Kołodziej K. (SG_2) wf 1 P_1C WF gr2 Kop - Kopania J. (sala gimn) |
zajęcia z wychowawcą 1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Niewiadomska A. (11) |
7 | 13:45-14:30 | biologia 1 P_1C biologia gr 1 - Senger J. (3) chemia 1 P_1C chemia gr 2 - Niewiadomska A. (11) |
wychowanie do życia w rodzinie 1 P_1C wdż - Buczek M. (23) |
geografia 1 P_1C Biologiczno-chemiczna MEDYK - Krystkowiak A. (23) |
||
8 | 14:40-15:25 | wychowanie do życia w rodzinie 1 P_1C wdż - Buczek M. (23) |
||||
9 | 15:35-16:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | j. angielski 1 P_1D Ang gr1 Ng - Najgrakowska A. (17) wf 1 P_1D WF gr2 Ros - Rospenda M. (sala gimn) |
j. angielski 1 P_1D Ang gr1 Ng - Najgrakowska A. (17) |
fizyka 1 P_1D Dietetyczna FIT - Piórkowski M. (7) |
geografia 1 P_1D Dietetyczna FIT - Krystkowiak A. (23) |
|
2 | 08:55-09:40 | j. angielski 1 P_1D Ang gr1 Ng - Najgrakowska A. (17) wf 1 P_1D WF gr2 Ros - Rospenda M. (SG_3) |
matematyka 1 P_1D Dietetyczna FIT - Zapalska A. (5) |
filozofia 1 P_1D Dietetyczna FIT - Nowak P. (16) |
j. polski 1 P_1D Dietetyczna FIT - Szmańda M. (28) |
j. angielski 1 P_1D Ang gr1 Ng - Najgrakowska A. (17) informatyka 1 P_1D INF gr2 Iwa - Iwanowski K. (9) |
3 | 09:50-10:35 | chemia 1 P_1D Dietetyczna FIT - Niewiadomska A. (11) |
wos 1 P_1D Dietetyczna FIT - Buczek M. (23) |
opieka nad uczniami 1 P_1D opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) religia 1 P_1D Religia KR - Korczak D. (13) |
opieka nad uczniami 1 P_1D opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) religia 1 P_1D Religia KR - Korczak D. (13) |
j. angielski 1 P_1D Ang gr2 Ng - Najgrakowska A. (17) wf 1 P_1D WF gr1 La - Lambryczak E. (SG_3) |
4 | 10:55-11:40 | historia 1 P_1D Dietetyczna FIT - Buczek M. (23) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 P_1D Dietetyczna FIT - Grącki K. (7) |
biologia 1 P_1D Dietetyczna FIT - Senger J. (3) |
historia 1 P_1D Dietetyczna FIT - Buczek M. (23) |
j. angielski 1 P_1D Ang gr2 Ng - Najgrakowska A. (17) wf 1 P_1D WF gr1 La - Lambryczak E. (SG_3) |
5 | 11:50-12:35 | j. angielski 1 P_1D Ang gr2 Ng - Najgrakowska A. (17) informatyka 1 P_1D INF gr1 Iwa - Iwanowski K. (9) |
j. polski 1 P_1D Dietetyczna FIT - Szmańda M. (28) |
j. polski 1 P_1D Dietetyczna FIT - Szmańda M. (25) |
geografia 1 P_1D Dietetyczna FIT - Krystkowiak A. (25) |
biologia 1 P_1D Dietetyczna FIT - Senger J. (3) |
6 | 12:45-13:30 | zajęcia z wychowawcą 1 P_1D Dietetyczna FIT - Najgrakowska A. (17) |
j. angielski 1 P_1D Ang gr2 Ng - Najgrakowska A. (17) |
j. polski 1 P_1D Dietetyczna FIT - Szmańda M. (25) |
matematyka 1 P_1D Dietetyczna FIT - Zapalska A. (32) |
matematyka 1 P_1D Dietetyczna FIT - Zapalska A. (36) |
7 | 13:45-14:30 | j. niemiecki 1 P_1D Niem Paw - Pawlak A. (33) j. rosyjski 1 P_1D Ros Szy - Szymczak A. (28) |
j. niemiecki 1 P_1D Niem Paw - Pawlak A. (35) j. rosyjski 1 P_1D Ros Szy - Szymczak A. (28) |
wf 1 P_1D WF gr1 La - Lambryczak E. (SG_1) |
Trening personalny z elementami dietetyki 1 P_1D Dietetyczna FIT - Grabarek M. (13) |
|
8 | 14:40-15:25 | wf 1 P_1D WF gr2 Ros - Rospenda M. (SG_3) |
||||
9 | 15:35-16:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | biologia 1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Polus M. (7) |
religia 1 P_1E Religia KO - Korczak D. (13) |
|||
2 | 08:55-09:40 | wf 1 P_1E WF gr1 Ros - Rospenda M. (sala gimn) |
matematyka 1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Besz D. (37) |
j. angielski 1 P_1E Ang gr2 Nap - Napierała A. (16) |
geografia 1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Krystkowiak A. (23) |
|
3 | 09:50-10:35 | wf 1 P_1E WF gr1 Ros - Rospenda M. (sala gimn) |
matematyka 1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Besz D. (37) |
wf 1 P_1E WF gr1 Ros - Rospenda M. (SG_1) wf 1 P_1E WF gr2 Kop - Kopania J. (SG_3) |
j. angielski 1 P_1E Ang gr1 Rud - Rudol M. (20) j. angielski 1 P_1E Ang gr2 Nap - Napierała A. (16) |
historia 1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Buczek M. (23) |
4 | 10:55-11:40 | opieka nad uczniami 1 P_1E opieka poniedziałek - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) religia 1 P_1E Religia KO - Korczak D. (13) |
historia 1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Buczek M. (23) |
j. angielski 1 P_1E Ang gr1 Rud - Rudol M. (21) informatyka 1 P_1E INF gr2 Iwa - Iwanowski K. (9) |
geografia 1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Krystkowiak A. (25) |
j. polski 1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Małecka R. (29) |
5 | 11:50-12:35 | j. niemiecki 1 P_1E Niem Paw - Pawlak A. (20) j. rosyjski 1 P_1E Ros Szy - Szymczak A. (36) |
zajęcia z wychowawcą 1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Besz D. (37) |
j. niemiecki 1 P_1E Niem Paw - Pawlak A. (29) j. rosyjski 1 P_1E Ros Szy - Szymczak A. (31) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Grącki K. (17) |
matematyka 1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Besz D. (37) |
6 | 12:45-13:30 | j. polski 1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Małecka R. (29) |
fizyka 1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Piórkowski M. (24) |
j. polski 1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Małecka R. (29) |
chemia 1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Niewiadomska A. (11) |
matematyka 1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Besz D. (37) |
7 | 13:45-14:30 | wos 1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Podemska-Bergmann A. (31) |
j. angielski 1 P_1E Ang gr1 Rud - Rudol M. (36) j. angielski 1 P_1E Ang gr2 Nap - Napierała A. (16) |
j. polski 1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Małecka R. (29) |
plastyka 1 P_1E Przyrodnicza OMNIBUS - Jóźwiak J. (35) |
wf 1 P_1E WF gr2 Kop - Kopania J. (SG_3) |
8 | 14:40-15:25 | informatyka 1 P_1E INF gr1 Iwa - Iwanowski K. (9) |
j. angielski 1 P_1E Ang gr1 Rud - Rudol M. (36) j. angielski 1 P_1E Ang gr2 Nap - Napierała A. (16) |
j. angielski 1 P_1E Ang gr1 Rud - Rudol M. (21) j. angielski 1 P_1E Ang gr2 Nap - Napierała A. (16) |
wf 1 P_1E WF gr2 Kop - Kopania J. (SG_3) |
|
9 | 15:35-16:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | fizyka 1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Piórkowski M. (7) |
j. rosyjski 1 P_1F Ros Szy - Szymczak A. (21) |
geografia 1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Krystkowiak A. (25) |
j. polski 1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Zapadka M. (35) |
|
2 | 08:55-09:40 | j. polski 1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Zapadka M. (35) |
j. angielski 1 P_1F Ang gr1 Rud - Rudol M. (36) informatyka 1 P_1F INF gr2 Iwa - Iwanowski K. (9) |
biologia 1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Polus M. (7) |
informatyka 1 P_1F INF gr1 Iwa - Iwanowski K. (9) wf 1 P_1F WF gr2 Kop - Kopania J. (SG_3) |
matematyka 1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Piechocki S. (32) |
3 | 09:50-10:35 | j. polski 1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Zapadka M. (35) |
j. angielski 1 P_1F Ang gr1 Rud - Rudol M. (36) informatyka 1 P_1F INF gr2 Iwa - Iwanowski K. (9) |
matematyka 1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Piechocki S. (32) |
informatyka 1 P_1F INF gr1 Iwa - Iwanowski K. (9) wf 1 P_1F WF gr2 Kop - Kopania J. (SG_3) |
opieka nad uczniami 1 P_1F opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) religia 1 P_1F Religia KO - Korczak D. (13) |
4 | 10:55-11:40 | historia 1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Judek D. (24) |
j. angielski 1 P_1F Ang gr2 Rud - Rudol M. (36) wf 1 P_1F WF gr1 La - Lambryczak E. (SG_2) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Grącki K. (24) |
historia 1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Judek D. (32) |
zajęcia z wychowawcą 1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Iwanowski K. (9) |
5 | 11:50-12:35 | chemia 1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Niewiadomska A. (11) |
j. angielski 1 P_1F Ang gr2 Rud - Rudol M. (36) wf 1 P_1F WF gr1 La - Lambryczak E. (SG_2) |
opieka nad uczniami 1 P_1F opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) religia 1 P_1F Religia KO - Korczak D. (13) |
wos 1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Judek D. (33) |
wf 1 P_1F WF gr1 La - Lambryczak E. (SG_3) wf 1 P_1F WF gr2 Kop - Kopania J. (sala gimn) |
6 | 12:45-13:30 | j. niemiecki 1 P_1F Niem Paw - Pawlak A. (33) j. rosyjski 1 P_1F Ros Szy - Szymczak A. (36) |
matematyka 1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Piechocki S. (32) |
j. angielski 1 P_1F Ang gr2 Rud - Rudol M. (36) informatyka 1 P_1F INF gr1 Iwa - Iwanowski K. (9) |
fizyka 1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Piórkowski M. (7) |
plastyka 1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Jóźwiak J. (35) |
7 | 13:45-14:30 | j. polski 1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Zapadka M. (35) |
j. angielski 1 P_1F Ang gr1 Rud - Rudol M. (36) informatyka 1 P_1F INF gr2 Iwa - Iwanowski K. (9) |
matematyka 1 P_1F Informatyczna INFORMATYK - Piechocki S. (32) |
etyka 1 ETYKA klasy pierwsze - Nowak P. (3) |
|
8 | 14:40-15:25 | j. niemiecki 1 P_1F Niem Paw - Pawlak A. (35) |
etyka 1 ETYKA klasy pierwsze - Nowak P. (3) |
|||
9 | 15:35-16:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | j. angielski 2 A ang 1gr 3h Cz - Czajczyńska M. (36) j. angielski 2 B ang 2gr 3h Ng - Najgrakowska A. (17) |
j. rosyjski 2 AB C ros 2h BB - Bednarek B. (28) j. niemiecki 2 AB DE niem 2h Pr - Przewoźna M. (15) j. rosyjski 2 AB DE ros SZn - Szymczak A. (29) |
wf 2 A wf 1gr Gm - Grabarek M. (SG_1) wf 2 B wf 2gr La - Lambryczak E. (SG_2) |
elementy socjologii 2 B elementy socjologii - Bernaczyk L. (9) |
j. polski 2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Wojciechowska A. (27) |
2 | 08:55-09:40 | zajęcia z wychowawcą 2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Wojciechowska A. (27) |
matematyka 2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Piechocki S. (32) |
matematyka 2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Piechocki S. (32) |
historia 2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Judek D. (24) |
j. polski 2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Wojciechowska A. (27) |
3 | 09:50-10:35 | historia 2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Judek D. (24) |
matematyka 2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Piechocki S. (32) |
j. polski 2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Wojciechowska A. (27) |
j. polski 2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Wojciechowska A. (27) |
j. polski 2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Wojciechowska A. (27) |
4 | 10:55-11:40 | lekcje rysunku i malarstwa 2 A rysunek - Jóźwiak J. (27) Podstawy pedagogiki 2 B podstawy pedagogiki - Kania K. (11) |
j. polski 2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Wojciechowska A. (27) |
j. angielski 2 A ang 1gr 3h Cz - Czajczyńska M. (36) j. angielski 2 B ang 2gr 3h Ng - Najgrakowska A. (17) |
j. angielski 2 A ang 1gr 3h Cz - Czajczyńska M. (36) j. angielski 2 B ang 2gr 3h Ng - Najgrakowska A. (17) |
historia sztuki 2 A historia sztuki - Jóźwiak J. (27) wos 2 B wos - Kurzyńska-Rosada K. (24) |
5 | 11:50-12:35 | j. polski 2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Wojciechowska A. (27) |
historia 2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Judek D. (33) |
przyroda 2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Kurzyńska-Rosada K. (24) |
historia sztuki 2 A historia sztuki - Jóźwiak J. (27) wos 2 B wos - Kurzyńska-Rosada K. (24) |
przyroda 2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Kurzyńska-Rosada K. (35) |
6 | 12:45-13:30 | historia sztuki 2 A historia sztuki - Jóźwiak J. (20) opieka nad uczniami 2 AB opieka poniedziałek - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) |
wf 2 A wf 1gr Gm - Grabarek M. (SG_1) wf 2 B wf 2gr La - Lambryczak E. (SG_2) |
j. polski 2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Wojciechowska A. (27) |
historia sztuki 2 A historia sztuki - Jóźwiak J. (27) wos 2 B wos - Kurzyńska-Rosada K. (24) |
matematyka 2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Piechocki S. (32) |
7 | 13:45-14:30 | religia 2 AB DE F religia KO - Korczak D. (13) |
wf 2 A wf 1gr Gm - Grabarek M. (SG_1) wf 2 B wf 2gr La - Lambryczak E. (SG_2) |
j. niemiecki 2 AB niem 2h Pr - Przewoźna M. (15) |
j. rosyjski 2 AB C ros 2h BB - Bednarek B. (28) j. niemiecki 2 AB DE niem 2h Pr - Przewoźna M. (15) j. rosyjski 2 AB DE ros SZn - Szymczak A. (27) |
historia 2 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Judek D. (24) |
8 | 14:40-15:25 | religia 2 AB DE F religia KO - Korczak D. (13) |
j. niemiecki 2 AB niem 2h Pr - Przewoźna M. (15) |
wychowanie do życia w rodzinie 2 AB wdż - Buczek M. (23) |
||
9 | 15:35-16:20 | wychowanie do życia w rodzinie 2 AB wdż - Buczek M. (23) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | j. angielski 2 C ang 2gr Na - Napierała A. (16) |
j. rosyjski 2 AB C ros 2h BB - Bednarek B. (28) j. niemiecki 2 C niem 2h KD - Kondratowicz D. (33) |
matematyka 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Besz D. (37) |
historia i społeczeństwo 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Buczek M. (23) |
j. angielski 2 C ang 1gr Na - Napierała A. (16) |
2 | 08:55-09:40 | j. angielski 2 C ang 2gr Na - Napierała A. (16) |
biologia 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Senger J. (3) |
chemia 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Niewiadomska A. (11) |
chemia 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Niewiadomska A. (11) |
j. angielski 2 C ang 1gr Na - Napierała A. (16) |
3 | 09:50-10:35 | biologia 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Senger J. (3) |
chemia 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Niewiadomska A. (11) |
chemia 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Niewiadomska A. (11) |
chemia 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Niewiadomska A. (11) |
j. polski 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Zapadka M. (35) |
4 | 10:55-11:40 | biologia 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Senger J. (3) |
j. angielski 2 C ang 1gr Na - Napierała A. (16) Język angielski w zawodach medycznych 2 C gr2 język angielski w zawodach medycznych - Najgrakowska A. (17) |
j. polski 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Zapadka M. (35) |
biologia 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Senger J. (3) |
j. polski 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Zapadka M. (35) |
5 | 11:50-12:35 | zajęcia z wychowawcą 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Napierała A. (16) |
j. angielski 2 C ang 2gr Na - Napierała A. (16) Język angielski w zawodach medycznych 2 C gr1 język angielski w zawodach medycznych - Najgrakowska A. (17) |
j. polski 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Zapadka M. (35) |
matematyka 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Besz D. (37) |
opieka nad uczniami 2 C opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) religia 2 C religia KO - Korczak D. (13) |
6 | 12:45-13:30 | chemia 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Niewiadomska A. (11) |
opieka nad uczniami 2 C opieka - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) religia 2 C religia KO - Korczak D. (13) |
ratownictwo medyczne 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Grącki K. (31) |
biologia 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Senger J. (3) |
biologia 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Senger J. (3) |
7 | 13:45-14:30 | wf 2 C wf 1gr Ros - Rospenda M. (SG_2) wf 2 C wf 2gr Gm - Grabarek M. (SG_1) |
historia i społeczeństwo 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Buczek M. (23) |
wf 2 C wf 1gr Ros - Rospenda M. (SG_2) |
j. rosyjski 2 AB C ros 2h BB - Bednarek B. (28) j. niemiecki 2 C niem 2h KD - Kondratowicz D. (33) |
matematyka 2 C Biologiczno-chemiczna RATOWNIK - Besz D. (37) |
8 | 14:40-15:25 | wf 2 C wf 1gr Ros - Rospenda M. (SG_2) wf 2 C wf 2gr Gm - Grabarek M. (SG_1) |
wf 2 C wf 2gr Gm - Grabarek M. (SG_1) |
|||
9 | 15:35-16:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | j. niemiecki 2 DE niem 2h KD - Kondratowicz D. (33) |
||||
1 | 08:00-08:45 | j. polski 2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Małecka R. (29) |
j. niemiecki 2 AB DE niem 2h Pr - Przewoźna M. (15) j. rosyjski 2 AB DE ros SZn - Szymczak A. (29) |
j. niemiecki 2 DE niem 2h KD - Kondratowicz D. (33) |
||
2 | 08:55-09:40 | j. polski 2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Małecka R. (29) |
historia i społeczeństwo 2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Podemska-Bergmann A. (31) |
wf 2 E wf Lam - Lambryczak E. (SG_1) |
matematyka 2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Piechocki S. (32) |
j. polski 2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Małecka R. (29) |
3 | 09:50-10:35 | j. angielski 2 D ang 5h Cz - Czajczyńska M. (21) j. angielski 2 E ang 5h Rud - Rudol M. (36) |
edukacja europejska 2 D edukacja europejska - Kurzyńska-Rosada K. (24) Podstawy dietetyki 2 E podstawy dietetyki - Grabarek M. (20) |
geografia 2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Obiegły-Aranibar M. (24) |
wos 2 D wos - Kurzyńska-Rosada K. (24) biologia 2 E biologia - Polus M. (7) |
wos 2 D wos - Kurzyńska-Rosada K. (5) biologia 2 E biologia - Polus M. (7) |
4 | 10:55-11:40 | j. angielski 2 D ang 5h Cz - Czajczyńska M. (21) j. angielski 2 E ang 5h Rud - Rudol M. (36) |
matematyka 2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Piechocki S. (32) |
j. polski 2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Małecka R. (29) |
wos 2 D wos - Kurzyńska-Rosada K. (24) biologia 2 E biologia - Polus M. (7) |
historia i społeczeństwo 2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Podemska-Bergmann A. (31) |
5 | 11:50-12:35 | elementy dziennikarstwa 2 D elementy dziennikarstwa - Małecka R. (29) Trening personalny 2 E trening personalny - Lambryczak E. (15) |
geografia 2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Obiegły-Aranibar M. (25) |
j. angielski 2 D ang 5h Cz - Czajczyńska M. (32) j. angielski 2 E ang 5h Rud - Rudol M. (36) |
j. angielski 2 D ang 5h Cz - Czajczyńska M. (36) j. angielski 2 E ang 5h Rud - Rudol M. (21) |
matematyka 2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Piechocki S. (32) |
6 | 12:45-13:30 | zajęcia z wychowawcą 2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Lambryczak E. (32) |
geografia 2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Obiegły-Aranibar M. (25) |
wos 2 D wos - Kurzyńska-Rosada K. (24) biologia 2 E biologia - Polus M. (7) |
j. angielski 2 D ang 5h Cz - Czajczyńska M. (36) j. angielski 2 E ang 5h Rud - Rudol M. (21) |
wf 2 D wf Lam - Lambryczak E. (SG_1) biologia 2 E biologia - Polus M. (7) |
7 | 13:45-14:30 | religia 2 AB DE F religia KO - Korczak D. (13) |
geografia 2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Obiegły-Aranibar M. (17) |
geografia 2 DE Dziennikarstwo i turystyka GLOBTROTER - Dietetyczna FIT - Obiegły-Aranibar M. (25) |
j. niemiecki 2 AB DE niem 2h Pr - Przewoźna M. (15) j. rosyjski 2 AB DE ros SZn - Szymczak A. (27) |
historyczne atrakcje Polski 2 D historyczne atrakcje Polski - Kurzyńska-Rosada K. (5) wf 2 E wf Lam - Lambryczak E. (SG_1) |
8 | 14:40-15:25 | religia 2 AB DE F religia KO - Korczak D. (13) |
wf 2 D wf Lam - Lambryczak E. (SG_1) |
etyka 2 C DE etyka - Nowak P. (3) |
wf 2 E wf Lam - Lambryczak E. (SG_1) |
|
9 | 15:35-16:20 | wf 2 D wf Lam - Lambryczak E. (SG_1) |
etyka 2 C DE etyka - Nowak P. (3) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | j. niemiecki 2 F niem 2gr Pr - Przewoźna M. (15) j. rosyjski 2 F ros SZn - Szymczak A. (28) |
||||
1 | 08:00-08:45 | biologia 2 F Dietetyczna FIT - Senger J. (3) |
j. angielski 2 F ang 2gr bm - Bednarek M. (21) |
j. angielski 2 F ang 1gr bm - Bednarek M. (5) |
matematyka 2 F Dietetyczna FIT - Piechocki S. (32) |
j. niemiecki 2 F niem 2gr Pr - Przewoźna M. (15) j. rosyjski 2 F ros SZn - Szymczak A. (28) |
2 | 08:55-09:40 | biologia 2 F Dietetyczna FIT - Senger J. (3) |
geografia 2 F Dietetyczna FIT - Obiegły-Aranibar M. (25) |
geografia 2 F Dietetyczna FIT - Obiegły-Aranibar M. (24) |
Podstawy dietetyki 2 F Dietetyczna FIT - Grabarek M. (27) |
biologia 2 F Dietetyczna FIT - Senger J. (3) |
3 | 09:50-10:35 | matematyka 2 F Dietetyczna FIT - Piechocki S. (31) |
geografia 2 F Dietetyczna FIT - Obiegły-Aranibar M. (25) |
historia i społeczeństwo 2 F Dietetyczna FIT - Podemska-Bergmann A. (31) |
historia i społeczeństwo 2 F Dietetyczna FIT - Podemska-Bergmann A. (31) |
matematyka 2 F Dietetyczna FIT - Piechocki S. (32) |
4 | 10:55-11:40 | j. angielski 2 F ang 1gr bm - Bednarek M. (5) wf 2 F wf 2gr Gr - Grącki K. (SG_3) |
geografia 2 F Dietetyczna FIT - Obiegły-Aranibar M. (25) |
j. polski 2 F Dietetyczna FIT - Wojciechowska A. (27) |
j. polski 2 F Dietetyczna FIT - Wojciechowska A. (27) |
biologia 2 F Dietetyczna FIT - Senger J. (3) |
5 | 11:50-12:35 | j. angielski 2 F ang 1gr bm - Bednarek M. (5) wf 2 F wf 2gr Gr - Grącki K. (SG_3) |
j. polski 2 F Dietetyczna FIT - Wojciechowska A. (27) |
j. angielski 2 F ang 1gr bm - Bednarek M. (5) wf 2 F wf 2gr Gr - Grącki K. (SG_3) |
biologia 2 F Dietetyczna FIT - Senger J. (3) |
zajęcia z wychowawcą 2 F Dietetyczna FIT - Grącki K. (5) |
6 | 12:45-13:30 | j. angielski 2 F ang 2gr bm - Bednarek M. (5) wf 2 F wf 1gr Gr - Grącki K. (SG_3) |
j. polski 2 F Dietetyczna FIT - Wojciechowska A. (27) |
geografia 2 F Dietetyczna FIT - Obiegły-Aranibar M. (23) |
Trening personalny 2 F Dietetyczna FIT - Lambryczak E. (33) |
|
7 | 13:45-14:30 | religia 2 AB DE F religia KO - Korczak D. (13) |
j. angielski 2 F ang 2gr bm - Bednarek M. (21) wf 2 F wf 1gr Gr - Grącki K. (SG_3) |
j. angielski 2 F ang 2gr bm - Bednarek M. (5) wf 2 F wf 1gr Gr - Grącki K. (SG_3) |
j. angielski 2 F ang 1gr bm - Bednarek M. (5) |
|
8 | 14:40-15:25 | religia 2 AB DE F religia KO - Korczak D. (13) |
j. angielski 2 F ang 2gr bm - Bednarek M. (5) |
|||
9 | 15:35-16:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | etyka 3 AB etyka - Nowak P. (20) |
j. rosyjski 3 AB C ros 2h BB - Bednarek B. (28) |
geografia 3 B geografia - Arndt A. (5) |
||
2 | 08:55-09:40 | j. rosyjski 3 AB C ros 2h BB - Bednarek B. (28) |
etyka 3 AB etyka - Nowak P. (20) |
j. polski 3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Małecka R. (29) |
geografia 3 B geografia - Arndt A. (5) |
j. niemiecki 3 AB niem Pr - Przewoźna M. (15) |
3 | 09:50-10:35 | j. polski 3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Małecka R. (29) |
wf 3 A wf 1gr Ros - Rospenda M. (SG_3) wf 3 B wf 2gr La - Lambryczak E. (SG_1) |
j. polski 3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Małecka R. (29) |
matematyka 3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Piechocki S. (32) |
j. polski 3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Małecka R. (29) |
4 | 10:55-11:40 | j. polski 3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Małecka R. (29) |
zajęcia z wychowawcą 3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Małecka R. (29) |
wf 3 A wf 1gr Ros - Rospenda M. (SG_3) wf 3 B wf 2gr La - Lambryczak E. (SG_1) |
j. angielski 3 A ang 1gr 3h Rud - Rudol M. (21) j. angielski 3 B ang 2gr 3h Na - Napierała A. (16) |
matematyka 3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Piechocki S. (32) |
5 | 11:50-12:35 | matematyka 3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Piechocki S. (32) |
matematyka 3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Piechocki S. (32) |
wf 3 A wf 1gr Ros - Rospenda M. (SG_3) wf 3 B wf 2gr La - Lambryczak E. (SG_1) |
przyroda 3 A przyroda - Polus M. (9) historia i społeczeństwo 3 B historia i społeczeństwo - Buczek M. (23) |
historia sztuki 3 A historia sztuki - Jóźwiak J. (15) wos 3 B wos - Podemska-Bergmann A. (31) |
6 | 12:45-13:30 | przyroda 3 A przyroda - Polus M. (7) historia i społeczeństwo 3 B historia i społeczeństwo - Buczek M. (23) |
j. angielski 3 A ang 1gr 3h Rud - Rudol M. (36) j. angielski 3 B ang 2gr 3h Na - Napierała A. (16) |
j. niemiecki 3 AB niem Pr - Przewoźna M. (15) |
historia 3 A historia - Podemska-Bergmann A. (31) Podstawy pedagogiki 3 B podstawy pedagogiki - Kania K. (9) |
historia 3 A historia - Podemska-Bergmann A. (31) geografia 3 B geografia - Arndt A. (5) |
7 | 13:45-14:30 | j. angielski 3 A ang 1gr 3h Rud - Rudol M. (36) j. angielski 3 B ang 2gr 3h Na - Napierała A. (16) |
historia 3 A historia - Podemska-Bergmann A. (31) geografia 3 B geografia - Arndt A. (25) |
religia 3 AB C DE F religia KO - Korczak D. (13) |
j. polski 3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Małecka R. (29) |
historia sztuki 3 A historia sztuki - Jóźwiak J. (29) wos 3 B wos - Podemska-Bergmann A. (31) |
8 | 14:40-15:25 | historia sztuki 3 A historia sztuki - Jóźwiak J. (35) wos 3 B wos - Podemska-Bergmann A. (31) |
historia 3 A historia - Podemska-Bergmann A. (31) |
j. polski 3 AB Humanistyczna ARTE - MENTOR - Małecka R. (29) |
||
9 | 15:35-16:20 | historia sztuki 3 A historia sztuki - Jóźwiak J. (35) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | zajęcia z wychowawcą 3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Buczek M. (23) |
j. rosyjski 3 AB C ros 2h BB - Bednarek B. (28) j. niemiecki 3 C niem 2h KD - Kondratowicz D. (33) |
Język angielski w zawodach medycznych 3 C gr1 język angielski w zawodach medycznych - Najgrakowska A. (17) |
wf 3 C wf 1gr La - Lambryczak E. (SG_1) wf 3 C wf 2gr Sob - Kołodziej K. (SG_2) |
|
2 | 08:55-09:40 | j. rosyjski 3 AB C ros 2h BB - Bednarek B. (28) j. niemiecki 3 C niem 2h KD - Kondratowicz D. (33) j. niemiecki 3 C niem 2h Pr - Przewoźna M. (15) |
j. polski 3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Bednarek B. (28) |
j. angielski 3 C ang 1gr 3h bm - Bednarek M. (5) j. angielski 3 C ang 2gr 3h Zmu - Zmuda M. (20) |
biologia 3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Senger J. (3) |
wf 3 C wf 1gr La - Lambryczak E. (SG_1) wf 3 C wf 2gr Sob - Kołodziej K. (SG_2) |
3 | 09:50-10:35 | j. angielski 3 C ang 1gr 3h bm - Bednarek M. (5) j. angielski 3 C ang 2gr 3h Zmu - Zmuda M. (20) |
biologia 3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Senger J. (3) |
j. angielski 3 C ang 1gr 3h bm - Bednarek M. (5) j. angielski 3 C ang 2gr 3h Zmu - Zmuda M. (20) |
matematyka 3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Besz D. (37) |
biologia 3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Senger J. (3) |
4 | 10:55-11:40 | j. polski 3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Bednarek B. (28) |
biologia 3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Senger J. (3) |
matematyka 3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Besz D. (37) |
j. polski 3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Bednarek B. (28) |
matematyka 3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Besz D. (37) |
5 | 11:50-12:35 | j. polski 3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Bednarek B. (28) |
chemia 3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Niewiadomska A. (11) |
chemia 3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Niewiadomska A. (11) |
chemia 3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Niewiadomska A. (11) |
chemia 3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Niewiadomska A. (11) |
6 | 12:45-13:30 | matematyka 3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Besz D. (37) |
historia i społeczeństwo 3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Buczek M. (23) |
wf 3 C wf 1gr La - Lambryczak E. (SG_1) wf 3 C wf 2gr Sob - Kołodziej K. (SG_2) |
historia i społeczeństwo 3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Buczek M. (23) |
Język angielski w zawodach medycznych 3 C gr2 język angielski w zawodach medycznych - Najgrakowska A. (17) |
7 | 13:45-14:30 | biologia 3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Senger J. (3) |
j. niemiecki 3 C niem 2h Pr - Przewoźna M. (15) |
religia 3 AB C DE F religia KO - Korczak D. (13) |
||
8 | 14:40-15:25 | chemia 3 C Biologiczno-chemiczna ERKA - Niewiadomska A. (11) |
||||
9 | 15:35-16:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | j. niemiecki 3 DE F niem 2gr KD - Kondratowicz D. (33) j. niemiecki 3 DE niem 2h Pr - Przewoźna M. (15) |
matematyka 3 DE Turystyczno-dietetyczna - Besz D. (37) |
j. polski 3 DE Turystyczno-dietetyczna - Wojciechowska A. (27) |
zajęcia z wychowawcą 3 DE Turystyczno-dietetyczna - Arndt A. (25) |
|
2 | 08:55-09:40 | biologia 3 D biologia - Polus M. (7) wos 3 E wos - Buczek M. (23) |
wf 3 D wf 1gr Kop - Kopania J. (SG_2) wf 3 E wf 2gr Gm - Grabarek M. (SG_1) |
j. polski 3 DE Turystyczno-dietetyczna - Wojciechowska A. (27) |
j. angielski 3 DE ang pod Cz - Czajczyńska M. (36) j. angielski 3 DE ang roz Ng - Najgrakowska A. (17) |
geografia 3 DE Turystyczno-dietetyczna - Arndt A. (25) |
3 | 09:50-10:35 | matematyka 3 DE Turystyczno-dietetyczna - Besz D. (37) |
j. polski 3 DE Turystyczno-dietetyczna - Wojciechowska A. (27) |
j. angielski 3 DE ang pod Cz - Czajczyńska M. (36) j. angielski 3 DE ang roz Ng - Najgrakowska A. (17) |
j. angielski 3 DE ang pod Cz - Czajczyńska M. (36) j. angielski 3 DE ang roz Ng - Najgrakowska A. (17) |
geografia 3 DE Turystyczno-dietetyczna - Arndt A. (25) |
4 | 10:55-11:40 | j. polski 3 DE Turystyczno-dietetyczna - Wojciechowska A. (27) |
historia i społeczeństwo 3 DE Turystyczno-dietetyczna - Podemska-Bergmann A. (31) |
geografia 3 DE Turystyczno-dietetyczna - Arndt A. (25) |
wf 3 D wf 1gr Kop - Kopania J. (SG_2) wf 3 E wf 2gr Gm - Grabarek M. (SG_1) |
biologia 3 D biologia - Polus M. (7) wos 3 E wos - Buczek M. (23) |
5 | 11:50-12:35 | matematyka 3 DE Turystyczno-dietetyczna - Besz D. (37) |
biologia 3 D biologia - Polus M. (7) wos 3 E wos - Buczek M. (23) |
biologia 3 D biologia - Polus M. (7) wos 3 E wos - Buczek M. (23) |
wf 3 D wf 1gr Kop - Kopania J. (SG_2) wf 3 E wf 2gr Gm - Grabarek M. (SG_1) |
j. angielski 3 DE ang pod Cz - Czajczyńska M. (36) j. angielski 3 DE ang roz Ng - Najgrakowska A. (17) |
6 | 12:45-13:30 | geografia 3 DE Turystyczno-dietetyczna - Arndt A. (25) |
j. niemiecki 3 DE niem 2h Pr - Przewoźna M. (15) |
j. angielski 3 DE ang pod Cz - Czajczyńska M. (3) j. angielski 3 DE ang roz Ng - Najgrakowska A. (17) |
matematyka 3 DE Turystyczno-dietetyczna - Besz D. (37) |
|
7 | 13:45-14:30 | biologia 3 D biologia - Polus M. (11) wos 3 E wos - Buczek M. (23) |
religia 3 AB C DE F religia KO - Korczak D. (13) |
historia i społeczeństwo 3 DE Turystyczno-dietetyczna - Podemska-Bergmann A. (31) |
||
8 | 14:40-15:25 | j. niemiecki 3 DE F niem 2gr KD - Kondratowicz D. (33) j. rosyjski 3 DE F ros 2h Szy - Szymczak A. (31) |
||||
9 | 15:35-16:20 | j. rosyjski 3 DE F ros 2h Szy - Szymczak A. (31) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | j. niemiecki 3 DE F niem 2gr KD - Kondratowicz D. (33) |
wf 3 F wf 1gr Gm - Grabarek M. (SG_1) wf 3 F wf 2gr Sob - Kołodziej K. (SG_2) |
j. polski 3 F Dietetyczna - Małecka R. (29) |
j. niemiecki 3 F niem 1gr KD - Kondratowicz D. (33) |
|
2 | 08:55-09:40 | geografia 3 F Dietetyczna - Arndt A. (25) |
j. angielski 3 F ang pod Na - Napierała A. (16) j. angielski 3 F ang roz Ng - Najgrakowska A. (17) |
geografia 3 F Dietetyczna - Arndt A. (25) |
biologia 3 F Dietetyczna - Polus M. (7) |
|
3 | 09:50-10:35 | j. angielski 3 F ang pod Na - Napierała A. (16) j. angielski 3 F ang roz Ng - Najgrakowska A. (17) |
j. angielski 3 F ang pod Na - Napierała A. (16) j. angielski 3 F ang roz Ng - Najgrakowska A. (17) |
geografia 3 F Dietetyczna - Arndt A. (25) |
j. niemiecki 3 F niem 1gr KD - Kondratowicz D. (33) |
wf 3 F wf 1gr Gm - Grabarek M. (SG_1) wf 3 F wf 2gr Sob - Kołodziej K. (SG_2) |
4 | 10:55-11:40 | j. angielski 3 F ang pod Na - Napierała A. (16) j. angielski 3 F ang roz Ng - Najgrakowska A. (17) |
matematyka 3 F Dietetyczna - Besz D. (37) |
biologia 3 F Dietetyczna - Polus M. (7) |
matematyka 3 F Dietetyczna - Besz D. (37) |
wf 3 F wf 1gr Gm - Grabarek M. (SG_1) wf 3 F wf 2gr Sob - Kołodziej K. (SG_2) |
5 | 11:50-12:35 | biologia 3 F Dietetyczna - Polus M. (7) |
historia i społeczeństwo 3 F Dietetyczna - Kurzyńska-Rosada K. (24) |
j. angielski 3 F ang pod Na - Napierała A. (16) j. angielski 3 F ang roz Ng - Najgrakowska A. (17) |
j. polski 3 F Dietetyczna - Małecka R. (29) |
j. polski 3 F Dietetyczna - Małecka R. (29) |
6 | 12:45-13:30 | historia i społeczeństwo 3 F Dietetyczna - Kurzyńska-Rosada K. (24) |
biologia 3 F Dietetyczna - Polus M. (7) |
matematyka 3 F Dietetyczna - Besz D. (37) |
j. polski 3 F Dietetyczna - Małecka R. (29) |
zajęcia z wychowawcą 3 F Dietetyczna - Kurzyńska-Rosada K. (24) |
7 | 13:45-14:30 | biologia 3 F Dietetyczna - Polus M. (7) |
religia 3 AB C DE F religia KO - Korczak D. (13) |
geografia 3 F Dietetyczna - Arndt A. (25) |
||
8 | 14:40-15:25 | j. niemiecki 3 DE F niem 2gr KD - Kondratowicz D. (33) j. rosyjski 3 DE F ros 2h Szy - Szymczak A. (31) |
||||
9 | 15:35-16:20 | j. rosyjski 3 DE F ros 2h Szy - Szymczak A. (31) |