Rada rodziców

Konto Rady Rodziców XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Poznaniu :

Bank Pocztowy:  58 1320 1016 7750 0535 2000 0001

List Przewodniczącej Rady Rodziców do wszystkich rodziców uczniów naszej szkoły

Klasa RADA  RODZICÓW  2018/2019 PREZYDIUM RADY RODZICÓW  
I AB Matuszak Sylwia Przedstawicielka klas pierwszych  
I C Bereta Marcin    
I DE Śniegocka Odetta    
I F Joachimiak Magdalena    
II AB Dudek Ewa    
II C Rybak Danuta Skarbnik  
II DE Schumacher Henryk    
II F Łęska Lidia Przewodnicząca  
III B Żaba Krzysztof    
III C Klecz Mirosław Zastępca przewodniczącej  
III DE Kęsy Danuta    
       
Rady oddziałowe 2018/19
Klasa Przewodniczący zastępca skarbnik
I AB Matuszak Sylwia Wróbel Radosław Zygmaniak Karolina
I C Bereta Marcin Przekota Krystyna Rodewald Katarzyna
I DE Śniegocka Odetta Michalska Beata Wawrzyniak Marta
I F Joachimiak Magdalena Lorenz Monika Czamańska Zofia
II AB Dudek Ewa Krzysztof  Dudek Wdowczyk Liliana
II C Józefiak Ewa Zowczak Dorota Rybak Danuta
II DE Schumacher Henryk Kucharzewska Daria Podsiadło Hanna
II F Łęska Lidia Maćkowiak-Czub Joanna Zawieja Monika
III B Żaba Krzysztof Machowicz Piotr Nowacka Monika 
III C Klecz Mirosław Sowa Magdalena Adler Dorota
III DE Kęsy Danuta Socha Justyna Mitianin Piotr

 

  RADA  RODZICÓW   2017/2018  
    Funckcja Prezydium RR  
I AB Krzysztof Dudek sekretarz  
I C Danuta Rybak skarbnik  
I DE Henryk Schumacher przew. komisji rewiz.  
I F Lidia Łęska przewodnicząca  
II B Robert  Pieczyński    
II C Mirosław Klecz z-ca przewodniczącej  
II DE Justyna Socha    
III A Natalia Lewandowska    
III BC Daromiła Flis-Droczak    
III DE Hanna Braun/Anna Gościniak    
       
       
  RADY ODDZIAŁOWE  RODZICÓW   2017/2018  
Klasa/Funkcja Przewodniczący  Zastępca Skarbnik
I AB Ewa Dudek Paulina Krzyżaniak  Alicja Sporzecka
I C Ewa Józefiak Dorota Zowczak Danuta Rybak
I DE Henryk Schumacher Danuta Kucharzewska Hanna Podsiadło
I F Lidia Łęska Joanna Maćkowiak-Czub Monika Zawieja 
II B Robert  Pieczyński Danuta Marcinek Renata Szeremeta
II C Mirosław Klecz Magdalena Sowa Elżbieta Wesołek
II DE Danuta Kęsy Justyna Socha Piotr Mitjanin
III A Rafał Piasecki Kamila Weinert Natalia Lewandowska
III BC Daromiła Flis-Droczak Mariola Maciejewska Joanna Polak
III DE Hanna Braun Maria Małecka Anna Gościniak