Grono pedagogiczne

2021/2022

DYREKTOR:
Katarzyna Szpak – historia, wos

WICEDYREKTOR:
Anna Arndt – geografia

NAUCZYCIELE:

Adamskich Karolina – język angielski
Bednarek Barbara – język polski, język rosyjski, wych. 3PA
Bednarek Małgorzata – język angielski
Bernaczyk Leszek  – informatyka
Besz Dorota  – matematyka, wych. 3PE
Brodniewicz Magdalena – język hiszpański
Buczek Marcin – historia, wos, historia i sp., wych. 3GB
Czajczyńska Małgorzata – język angielski
Dauksza Marek – historia, wos
Grabarek Michał – wychowanie fizyczne, wych. 3GD
Grącki Krzysztof  – wychowanie fizyczne, edb, wych. 1C
Iwanowski Krzysztof – informatyka, wych. 3PF
Jóźwiak Jarosław – plastyka, historia sztuki, lekcje rysunku i malarstwa
Judek Dariusz 
Kania Karina – podstawy pedagogiki, pedagog
Karczyński Mieczysław – fizyka
Kołodziej Krzysztof  – wychowanie fizyczne
Kondratowicz Diana – język niemiecki, wych. 3PB
Kopania Jakub  – wychowanie fizyczne, wych. 2B
Kozak Igor – rewalidacja
Krystkowiak Anna – geografia, wos
Lambryczak Ewa  wychowanie fizyczne, wych. 1B
Litarowicz Adrianna – matematyka, wych. 2A
Łyskawińska Maria – bibliotekarz
Małecka Renata – język polski
Meinel Katarzyna – język niemiecki
Mikołajczak Mateusz – chemia, religia
Najgrakowska Anna – język angielski, wych. 3PD
Napierała Anna – język angielski
Niewiadomska Aleksandra – chemia, wych. 3PC
Nowak Adam – informatyka
Nowak Paweł – etyka
Obiegły-Aranibar Marta – geografia, wych. 1D
Olejnik Robert – religia
Olek Bartosz – matematyka
Piasecka Zdzisława – przedsiębiorczość
Piechocki Sławomir – matematyka
Pilc-Zdziabek Alicja – bibliotekarz
Piórkowski Marek – fizyka
Podemska-Bergmann Aneta – historia, historia i sp., wos, wych. 3GA
Polus Monika – biologia, przyroda, wych. 3GC
Rospenda Marika – wychowanie fizyczne, wych. 2D
Sąsiadek-Bulat Hanna
Senger Jerzy – biologia
Siemionek Radosław 
Szczech Małgorzata 
Szmańda Maciej – język polski, wych. 2C
Szymczak Aleksandra – język rosyjski
Świtała Marta – język angielski
Wojciechowska Agnieszka – język polski, wych. 1A
Zapadka Magdalena – język polski, wych. 3GE
Zapalska Aleksandra – matematyka
Zmuda Monika – język angielski

Grono pedagogiczne 2019/20     Lista wychowawców klas

Grono pedagogiczne 2017/18

Grono pedagogiczne 2016/17