Tytka charytatywna

Finał akcji „Tytka charytatywna”

 

Podczas akcji „Tytka charytatywna” zebraliśmy w naszej szkole 16 paczek – darów serca, przekazaliśmy je przedstawicielowi Caritas Archidiecezji Poznańskiej, który przybył do naszej szkoły na koncert kolęd. Do akcji włączyły się całe klasy oraz osoby prywatne. Szczególne podziękowanie kieruję do klasy III d/e oraz Państwa Kraszewskich (rodziców ucznia z klasy II b/c), którzy wyróżnili się w tej akcji szczególną wrażliwością.

Ogólnopolska akcja Caritas „Tytka charytatywna” została oficjalnie zakończona 22 grudnia 2016 roku koncertem w pięknych wnętrzach Fary Poznańskiej zabrzmiały tradycyjne i autorskie polskie kolędy oraz piosenki bożonarodzeniowe na scenie pojawiły się polskie gwiazdy, m.in. bracia Cugowscy, Eleni, Halina Frąckowiak, Pectus, Marek Piekarczyk, Alicja Węgorzewska, Poznański Chór Chłopięcy oraz Zespół Teatru Muzycznego w Poznaniu. Gościem specjalnym był kompozytor Zbigniew Górny, retransmisje można zobaczyć w TVP 1, 2, lub TVP 3.

Koordynator akcji – Aleksandra Bałoniak

1480069877-2092