Finał Wielkopolski w Drużynowych Szachach.

Dnia 4.12 w Szkole Podstawowej nr 8 w Kaliszu odbył się Finał Licealiady Wielkopolski w Drużynowych Szachach, w którym nasza szkoła z bilansem 3 wygrane, 4 remisy i 2 porażki, zajęła 16 miejsce na 35 możliwych. Naszą szkołę reprezentowali:
1. II Mateusz Żurawski (Klasa 3PF)
2. II+ Adam Dopierała (Klasa 3GE)
3. bk Jakub Skorupiński (Klasa 3GE)
4. bk Kasia Igielska (Klasa 1C)

Nasza drużyna do ostatniej rundy utrzymywała się w pierwszej 10, jednakże porażka w ostatniej rundzie przyczyniła się do zakończenia zmagań poza pierwszą 10. Niemniej jednak serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom za walkę do samego końca!

Warto również wspomnieć o indywidualnych osiągnięciach naszych zawodników: Adam i Kuba zdobyli kolejno – 7,5/9 oraz 7/9 pkt co dało im odpowiednio – 3 i 4 miejsce na swoich szachownicach za co również serdecznie gratulujemy!