Czwarte w Poznaniu.

30 marca 2022 w hali sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 1 odbył się finał Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt. 

W rozgrywkach uczestniczyły szkoły: ZSGD – zwycięzca, 3 LO, 6LO, 14 LO. 

Nasza szkoła uplasowała się tuż za podium po bardzo emocjonujących i zaciętych meczach. 

Reprezentacja Czternastki: Patrycja Regner (c), Gabrysia Szargott, Kamila Zys, Amelia Tomczak, Jagoda Hellwig, Angelika Przybysz, Marta Jamrożek, Milena Hałas, Julia Krzyżaniak, Marika Urbaniak, Aleksandra Jarych, Weronika Toboła, trener-Michał Grabarek.

Kapitan zespołu, Patrycja Regner, skierowała kilka słów do zespołu:

„Dziewczyny, muszę powiedzieć, że jestem z Was dumna! Tyle, ile osiągnęłyśmy w tym roku przekracza jakiekolwiek moje oczekiwania patrząc na pierwszą klasę, jak dopiero co wchodziłam do tej szkoły… Dziękuję każdej z osobna, bo nie chodzi tylko o granie, ale też o bycie duchem z drużyną w każdej chwili nawet w tych najgorszych ❤️ Niedosyt jest dzisiaj i to ogromny, ale nic już z tym nie zrobimy, były lepsze a dziś nie był akurat nasz dzień… Przegrywać też czasami trzeba 😕Jesteście najlepszą drużyną jaką mogłam sobie wymarzyć i oczywiście najlepszy i najspokojniejszy trener na świecie hahah 🥲. Pamiętajcie, że jest jeszcze liga, w której pokażemy, na co nas stać.