Finał siatkówki.

26 i 27 kwietnia 2022 r. odbyły się półfinał i finał Szkolnej Ligi Sportowej w siatkówce dziewcząt. W turnieju, który odbył się w sali 8 LO uczestniczyły reprezentacje: 3 LO, 9 LO, 14 LO oraz gospodarz – 8 LO. 

Nasza reprezentacja w meczu półfinałowym po bardzo zaciętym pojedynku uległa 9 LO w piątym secie. 

Następnego dnia finałów, w walce o trzecie miejsce, po kolejnym dramatycznym spotkaniu naszej drużyny, zwycięzcę musiał wyłonić ponownie  tie-break, w który okazał się szczęśliwy dla naszych rywalek z 8 LO. 

… pozostał trochę niedosyt, gdyż czwarte miejsce to i tak duży sukces, ale…

Dziewczyny walczyły do końca o czym mogą świadczyć pięciosetowe mecze. 

Najlepszą zawodniczką naszej drużyny podczas turnieju została wybrana Patrycja Regner – kapitan zespołu. 

„Dziewczyny, jestem z Was dumny!😊

Jesteście drużyną nie tylko na boisku. Dziękuję wszystkim i każdej z osobna za ten cały czas wspólnie spędzony zarówno na treningach jak i meczach. Nowy sezon przed nami. 

Gramy dalej !!!😊🍀🏐”- Michał Grabarek

Nasza reprezentacja:

Patrycja Regner (c), Gabrysia Szargott, Kamila Zys, Amelia Tomczak, Jagoda Hellwig, Angelika Przybysz, Marta Jamrożek, Milena Hałas, Julia Krzyżaniak, Marika Urbaniak, Aleksandra Jarych, Weronika Toboła, Maja Bartkowiak, Alicja Ciborek, Julia Ziemkowska.