Poznaj Poznań Nocą.

Dzięki hojności Rady Rodziców przy XIV LO młodzież naszej szkoły mogła zmierzyć swoje siły w biegach na orientacje z cyklu Poznaj Poznań Nocą. Do udziału w biegach zgłosiło się 16 uczniów naszej szkoły i dla wszystkich był to debiut. Spotykaliśmy się od października raz w miesiącu, w środę o godzinie 20 w różnych miejscach Poznania, tj. Osiedle Dębina, Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Przyjaźni, Osiedle Lecha, Osiedle Zwycięstwa oraz Osiedle Piastowskie. XIV LO było miejscem organizowania ostatniego etapu biegów. Szkołę reprezentowały: Dominika i Natalia Bucher, Marta Wojtuściszyn, Zofia Sulkowska, Julia Gramsz, Kinga Szaefer, Martyna Sobieraj,  Magdalena Grzelka, Weronika Sienkiewicz, Magdalena Łęszczak, Zuzanna Biała, Agata Horoszkiewicz, Maja Majchrzak, Maria Szymańska, Maja Szczepańska.

Wszystkim biegaczom gratulujemy pomyślnie ukończonych tras 🙂